Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl


Lokata LOGujesz-LOKujesz to propozycja dla klientów, którzy nie zainstalowali jeszcze aplikacji mobilnej na swoim smartfonie. Aby z niej skorzystać, konieczne będzie posiadanie konta osobistego w eurobanku. Atrakcyjne oprocentowanie to największy atut tej oferty.

AKTUALIZACJA 06.08.2018 r. 

Lokata LOGujesz-LOKujesz została wycofana z oferty banku z dniem 4 sierpnia 2018 r. 

Lokata LOGujesz-LOKujesz w eurobanku – jakie warunki? Lokata LOGujesz-LOKujesz w eurobanku – jakie warunki? (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Lokata LOGujesz-LOKujesz – informacje podstawowe

Lokata LOGujesz-LOKujesz od dłuższego czasu zajmuje czołowe pozycje w rankingach lokat miesięcznych przygotowywanych przez redakcję Bankier.pl. Lokata adresowana jest do klientów, którzy w pierwszej kolejności otworzą w banku rachunek bankowy. Od niedawna oferta banku obejmuje jeden rachunek - Konto w pełni. 

Skorzystać z lokaty mogą użytkownicy aplikacji mobilnej eurobanku.  

Jak założyć Lokatę LOGujesz-LOKujesz?

Lokatę LOGujesz-LOKujesz można założyć tylko przez aplikację mobilną banku. Aby z niej skorzystać, trzeba będzie się pospieszyć. Eurobank zaznacza, że jej otwarcie będzie możliwe w ciągu 7 dni od aktywacji aplikacji na pierwszym urządzeniu. Założyć można tylko jedną lokatę.

Kwota minimalna i maksymalna Lokaty LOGujesz-LOKujesz

Do innych ograniczeń Lokaty LOGujesz-LOKujesz należy wysokość wkładu, który bank na nią przyjmie. Cechą charakterystyczną jest niska kwota minimalna, która pozwoli na wypróbowanie oferty przez każdego klienta eurobanku ze smartfonem.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Lokata LOGujesz-LOKujesz w eurobanku – kwota minimalna i maksymalna lokaty

Parametr

Wartość

Kwota minimalna

200 zł

Kwota maksymalna

10 000 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Niewysoka jest również kwota maksymalna depozytu, jednak w tym przypadku trudno to uznać za zaletę, biorąc pod uwagę, że z oferty można skorzystać tylko jeden raz.

Lokata LOGujesz-LOKujesz w eurobanku – oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty jest stałe i podawane w skali roku. Odsetki zostaną doliczone do kapitału na koniec okresu trwania lokaty, jeśli klient utrzyma ją do tego czasu. Stawka jest jednakowa dla wszystkich depozytów bez względu na wysokość wkładu. Eurobank nie uzależnia również oprocentowania od terminu lokaty, ponieważ produkt dostępny jest tylko w jednym wariancie.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Lokata LOGujesz-LOKujesz w eurobanku – podstawowe parametry lokaty 

Parametr

Wartość

Okres lokaty

1 miesiąc

Oprocentowanie

3,50 proc. w skali roku

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Czy jest możliwość odnowienia Lokaty LOGujesz-LOKujesz?

Lokaty LOGujesz-LOKujesz nie można odnowić. Bank nie stosuje automatycznego przedłużenia lokaty, a klient nie może założyć depozytu ponownie po skorzystaniu z oferty po raz pierwszy. Po upływie miesiąca kapitał wraz z odsetkami zostaje przekazany na rachunek w eurobanku.

Klienci eurobanku, którzy chcieliby, aby ich oszczędności cały czas pracowały na zysk, mogą skorzystać z innych produktów banku. Oferta obejmuje lokaty oraz konta oszczędnościowe, jednak z niższą stawką procentową od Lokaty LOGujesz-LOKujesz.

Lokata LOGujesz-LOKujesz – informacje dodatkowe

Lokata LOGujesz-LOKujesz to propozycja dla klientów, którzy będą potrzebowali oszczędności w niedługim czasie po otwarciu depozytu. Dzięki krótkiemu okresowi lokaty nie powinno być również trudności z jej utrzymaniem. Przedterminowo zamknięte depozyty zostaną objęte oprocentowaniem w wysokości 0,00 proc.

Zalety Lokaty LOGujesz-LOKujesz:

 • najwyżej oprocentowany depozyt z oferty eurobanku,
 • jedna z najlepszych ofert lokat miesięcznych na rynku, co wynika z rankingów lokat Bankier.pl,
 • stała stawka procentowa odporna na zmiany stóp procentowych,
 • brak opłat za otwarcie i obsługę lokaty,
 • niska kwota minimalna.

Wady Lokaty LOGujesz-LOKujesz:

 • produkt skierowany do klientów posiadających konto osobiste w eurobanku,
 • możliwość założenia lokaty tylko przez aplikację mobilną,
 • oferta ograniczona czasowo,
 • niska kwota maksymalna lokaty,
 • możliwość skorzystania z oferty tylko raz,
 • brak możliwości dokonywania wypłat częściowych oraz wypłaty środków przed czasem bez utraty naliczonych odsetek. 
Wysokość rat i odsetki Kalkulator lokat Bankier.pl

2020-05-15

Inflacja: jak inflacja w Polsce wpływa na Twój portfel?

Część terminów używanych przez ekonomistów wydaje nam się obca lub wręcz kompletnie nieprzydatna. Inaczej jest z inflacją, która w znaczącym stopniu wpływa na nasze codzienne życie.

2020-03-02

Jak oszczędzać pieniądze? Sposoby na regularne oszczędzanie

Oszczędzanie to coś, co już dziś może zacząć praktycznie każdy. Dowiedz się, jak zacząć oszczędzać, i poznaj sprawdzone sposoby, które ci to ułatwią!

2020-02-03

BFG. Co daje Bankowy Fundusz Gwarancyjny?

Wiele osób obawia się o to, co stanie się z ich środkami w przypadku bankructwa banku. Pieniędzy nie należy jednak składować w skarpecie – o bezpieczeństwo dba Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Lokaty krótkoterminowe - rodzaje, oferty banków, ranking

Lokaty krótkoterminowe to depozyty o okresie nieprzekraczającym kilku miesięcy. Najpopularniejsze terminy lokat krótkoterminowych to miesiąc, dwa miesiące i trzy miesiące. Ale banki oferują także lokaty na znacznie krótsze terminy np. 1 dzień.

Lokaty długoterminowe - rodzaje i oferty banków lokat

Lokaty długoterminowe to depozyty, których okres zapadalności jest dłuższy niż rok. Większość banków oferuje lokaty długoterminowe na okres 12, 24 i 36 miesięcy, ale można spotkać oferty nawet na 48 czy 60 miesięcy.

Lokaty w euro - jakie oprocentowanie? Najlepsze oferty

Lokaty w euro znajdziemy w ofercie niemal każdego banku. Ich oprocentowanie zależy od stóp procentowych Europejskiego Banku Centralnego. Zakładając lokatę walutową należy pamiętać, że oprócz oprocentowania wpływ na zysk mają kursy walut.

Jak złożyć i napisać reklamację w banku?

Reklamacja w banku jest tak samo możliwa jak reklamacja u każdego innego sprzedawcy. Podpowiadamy, jakie kroki należy podjąć, aby ją złożyć. 

Ikona informacji
poradniki