Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 78.32%
Kwota pożyczki 2000.0 – 12000.0 zł
Okres spłaty 12 – 48 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,32%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 4 676 zł; całkowita kwota do zapłaty 8676 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach po 241 zł. Kalkulacja na dzień 04.04.2018. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.


Funeda udziela pożyczek długoterminowych na wysokie kwoty. Oferta jest dostępna przez internet i można z niej skorzystać bez poręczenia czy dodatkowych zabezpieczeń.

Funeda – jakie warunki pożyczki? Funeda – jakie warunki pożyczki? (funeda.pl)

Ile można pożyczyć w firmie Funeda?

Oferta firmy Funeda jest skierowana przede wszystkim do osób, które planują większy wydatek. Firma jest skłonna przyznać pożyczkę rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. Najniższe zobowiązania zaczynają się od 2000 zł.  

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Pożyczka w Funeda – kwota pożyczki

Parametr

Wielkość parametru

Kwota minimalna pożyczki

2000 zł

Kwota maksymalna pożyczki

12 000 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Na jak długo można pożyczyć w firmie Funeda?

Wysoka kwota pożyczki w firmie Funeda wiąże się z długim okresem spłaty. Dzięki temu klient może rozłożyć zadłużenie na co najmniej kilkanaście niższych płatności. Maksymalny okres spłaty jest jednym z najdłuższych na rynku pożyczek pozabankowych. Trzeba jednak pamiętać, że dla niższych kwot pożyczki może on ulec skróceniu np. zaciągając do 7000 zł można wybrać termin spłaty nie dłuższy niż 36 miesięcy.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Pożyczka w Funeda – kwota pożyczki

Parametr

Wielkość parametru

Minimalny okres spłaty pożyczki

12 miesięcy

Maksymalny okres spłaty pożyczki

48 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl 

Istnieje możliwość uregulowania zobowiązania przed terminem. Klienci, którzy spłacą pożyczkę wcześniej, skorzystają na niższych opłatach – firma odliczy od kosztu całkowitego opłaty dotyczące niewykorzystanego okresu.

Pożyczka w Funeda – jak złożyć wniosek?

Proces składania wniosku o pożyczkę w Funeda nie należy do skomplikowanych i przebiega podobnie jak w innych firmach. Zaczyna się on od wybrania kwoty oraz okresu spłaty pożyczki. Po poznaniu symulacji wysokości kosztu całkowitego oraz miesięcznych rat, klient może przejść do wypełnienia formularza.

Po jego wysłaniu kolejnym etapem jest weryfikacja rachunku bankowego klienta. Funeda udostępnia w tym celu możliwość skorzystania z usługi Instantor. Kolejny krok należy już do firmy. Po podjęciu decyzji analityk firmy oddzwoni z informacjami, czy pożyczka została przyznana. Jeśli tak, można już oczekiwać na przelew na rachunku bankowym klienta użyty przy weryfikacji.

Dla kogo pożyczka w firmie Funeda?

Aby zostać klientem Funeda , trzeba spełnić kilka warunków:

  • być w wieku między 20 a 70 lat,
  • posiadać obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej,
  • posiadać indywidualny rachunek bankowy,
  • korzystać z telefonu komórkowego.

Nie mniej istotnym wymogiem, który stoi przed klientem, jest brak negatywnych wpisów w badanych przez firmę bazach informacji gospodarczej. Na liście znajdują się InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów, Rejestr Dłużników ERIF, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Funeda wysyła również zapytania do Biura Informacji Kredytowej oraz Platform Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Większe szanse na otrzymanie pożyczki mają klienci, którzy dodadzą do konta klienta kartę płatniczą oraz wyrażą zgodę na płatności cykliczne.

Firma podkreśla, że w niektórych przypadkach może poprosić o przesłanie drogą elektroniczną dokumentów poświadczający osiąganie dochodów.

Funeda – ile kosztuje pożyczka?

Za przyznanie pożyczki Funeda pobiera opłatę. W jej skład wchodzą:

  • oprocentowanie w wysokości 10 proc. (odsetki),
  • prowizja.

Przed złożeniem wniosku można zapoznać się z symulacją wysokości opłat oraz rat pożyczki.

Pożyczka w Funeda – informacje dodatkowe

  • Spłaty pożyczki można dokonać za pomocą szybkiego przelewu lub wybierając płatności cykliczne po dodaniu karty. 
  • Klient może spłacać jedną pożyczkę jednocześnie.  
  • Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel.  
  • Oferta bez poręczeń i zabezpieczeń.
Sponsorowane

2019-10-01

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

2019-08-23

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Wśród najpopularniejszych produktów finansowych, wymienić pożyczki gotówkowe, które również dzielą się na kilka różnych grup, wśród nich jest również pożyczka gotówkowa udzielana w domu klienta.

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Pożyczki na raty miesięczne przez internet

Liczba osób, które każdego roku decydują się na zaciągnięcie pożyczki jest wciąż bardzo duża. Nie dziwi zatem fakt, że ilość instytucji finansowych oferujących nam różnorodne produkty finansowe tego rodzaju nieustannie wzrasta. 

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

Ikona informacji
poradniki