Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 1297.0%
Kwota pożyczki 100.0 – 5000.0 zł
Okres spłaty 1 – 65 dni
Przykład reprezentatywny Reprezentatywny przykład pożyczki w wysokości 500 zł udzielonej na 35 dni: RRSO - 1297%, roczna stopa oprocentowania pożyczki – 10%, prowizja- 138,95 zł, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 643,85 zł.


Pożyczka we Freezl skierowana jest do osób, które na co dzień korzystają z internetu. Posiadanie konta na którymś z wymienionych portali społecznościowych pozwoli na założenie profilu klienta oraz złożenie wniosku o pierwsze zobowiązanie. Ofertę wyróżnia także wysoka kwota maksymalna dostępna również dla nowych klientów. 

Freezl – jakie warunki pożyczki? Freezl – jakie warunki pożyczki? (freezl.pl)

Ile można pożyczyć we Freezl?

Freezl jest firmą, która jest skłonna pożyczyć klientowi do 5 000 zł. O maksymalną kwotę starać się mogą wszyscy zainteresowani, ponieważ Freezl nie różnicuje klientów ze względu na ich status relacji z firmą. Jednocześnie firma podkreśla, że liczba zaciągniętych wcześniej pożyczek może wpływać na wysokość przyznanych  środków.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka we Freezl – kwota pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota pożyczki

100 zł

Maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Firma może odrzucić wniosek klienta bez podania konkretnej przyczyny. Wyjątkiem jest odmowa udzielenia pożyczki ze względu na negatywny wpis figurujący w jednej z badanych baz danych biur informacji gospodarczych. W tym przypadku klient otrzyma informację o powodzie podjętej decyzji. 

Na jak długo można pożyczyć we Freezl?

Działalność Freezl skupia się na udzielaniu pożyczek krótkoterminowych, które spłacane są za pomocą jednej raty. Nowy klient może wnioskować o maksymalny okres trwania pożyczki, który wynosi 35 dni.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka we Freezl – okres spłaty pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalny okres spłaty pożyczki

1 dzień

Maksymalny okres spłaty pożyczki

35 dni

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Okres spłaty można określić z dokładnością do jednego dnia. Jego długość będzie miała wpływ na wysokość kosztów, które ostatecznie poniesie klient.

Firma dopuszcza również składanie wniosków o pożyczki ratalne. Klient, który skorzysta z tego rozwiązania zwróci przyznane przez firmę środki zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłaty.

Chwilówka we Freezl – jak złożyć wniosek?

Aby skorzystać z usług Freezl, należy być posiadaczem konta na co najmniej jednym z trzech wymienionych portali społecznościowych – Facebook, LinkedIn lub Nasza Klasa. Jest to pierwsze miejsce, w którym firma dokonuje autoryzacji danych klienta. To właśnie tam klient utworzy swój profil.

Zanim to nastąpi klient wybiera pożądaną kwotę oraz liczbę dni do spłaty, wchodząc na stronę internetową firmy lub korzystając z bezpośredniego wniosku, który można znaleźć na portalu Bankier.pl.

Do tego wymagane będzie uzupełnienie formularza osobowego o dane takie jak imię i nazwisko, numer i seria dowodu osobistego, numer PESEL, adres zameldowania oraz wysokość oraz źródło osiąganych dochodów. Podać należy również dane kontaktowe (adres poczty elektronicznej, numer telefonu komórkowego) oraz numer indywidualnego rachunku bankowego, na który firma będzie mogła przelać środki.

Kolejny krok to weryfikacja konta osobistego klienta. Zanim firma prześle środki musi sprawdzić, czy wpisany we wniosku numer rachunku należy do klienta w rzeczywistości. Proces ten inicjuje klient, przelewając opłatę rejestracyjną lub korzystając z usługi Instantor. Na tym etapie procesu pożyczkowego, klientowi pozostaje tylko czekać na wiadomość od firmy, która podejmie decyzje po sprawdzeniu baz zawierających informacje o niesolidnych dłużnikach.

Wniosek o kolejną pożyczkę można złożyć także za pomocą wiadomości SMS lub telefonicznie.

Dla kogo pożyczka we Freezl?

Z oferty Freezl może skorzystać, każdy kto:

 • osiągnął pełnoletniość i posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jest zameldowany na terytorium Polski,
 • dysponuje dowodem osobistym i numerem PESEL,
 • nie został wpisany do żadnego ze wskazanych rejestrów dłużników,
 • dysponuje indywidualnym numerem konta,
 • korzysta z usług telefonii komórkowej,
 • posiada adres poczty elektronicznej.

Podpisując umowę z firmą, pożyczkobiorca wyraża zgodę na weryfikacje swoich danych w bazach informacji gospodarczych. Do wymienionych rejestrów należą Infomonitor oraz Krajowy Rejestr Dłużników.

Ile kosztuje pożyczka we Freezl?

Pożyczka we Freezl jest objęta opłatami, na które składają się:

 • oprocentowanie w wysokości 10 proc. w skali roku,
 • prowizja, której wysokość jest uzależniona od kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty.

Z wysokością obciążeń klient może się zapoznać jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania. Kwota do spłaty, odsetki oraz wysokość prowizji podawane są w momencie wybierania kwoty oraz okresu trwania pożyczki. Informacji można również zasięgnąć, korzystając z tabeli opłat zlokalizowanej na stronie internetowej firmy.

To, co wyróżnia Freezl jest możliwość uzyskania darmowej pożyczki. Firma nie pobiera opłat za co piąte zaciągnięte zobowiązanie. Warunkiem jest korzystanie ze środków przez minimum 14 dni i spłacanie ich w terminie. 

Freezl pożyczka – informacje dodatkowe

 • Freezl zajmuje się również udzielaniem pożyczek refinansujących. 
 • Jeden klient może posiadać maksymalnie jedną aktywną pożyczkę jednocześnie.
 • Zadłużenie można spłacić przelewem z dowolnego rachunku bankowego, o ile zachowany zostanie odpowiedni tytuł transakcji.
 • Klienci firmy mogą zostać uczestnikami programu lojalnościowego.
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

2019-03-29

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Ikona informacji
poradniki