Bezprawne opłaty w szpitalach. Placówki z kontraktem NFZ wyciągały pieniądze od Polek
Zbyt długo pracujący lekarze, bezprawne pobieranie opłat, za wysoki odsetek cesarskich cięć i chaos organizacyjny - to tylko część nieprawidłowości ujawnionych w najnowszym raporcie NIK. Jak podkreślono, mimo ogólnej poprawy w opiece okołoporodowej... Czytaj dalej
