Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 19.75%
Kwota pożyczki 300.0 – 20000.0 zł
Okres spłaty 6 – 48 mies.
Przykład reprezentatywny Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 6000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 1000 zł (w tym: prowizja 480 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 480 zł, odsetki 0 zł), 24 równe raty miesięczne w wysokości 250 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.11.2022 na reprezentatywnym przykładzie „Pożyczki Samoobsługowej PRO”.
Ikona polubienia
593 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Pożyczka samoobsługowa w Provident – najważniejsze informacje 

Pożyczka samoobsługowa w Provident to pożyczka dostępna w 100% online, gdyż wszystkich formalności związanych z ubieganiem się o nią możemy dokonać przez Internet.

W ramach pożyczki samoobsługowej możemy wnioskować o przyznanie nam zarówno niskich jak i wysokich kwot. Aktualne "widełki" to 300 zł (kwota minimalna) i 20 000 zł (kwota maksymalna pożyczki). 

Okres, na który można zaciągnąć pożyczkę waha się między 6 a 48 miesiącami. Nie każdą jednak pożyczkę można spłacać w dowolnej liczbie rat. Przykładowo, zaciągając 3000 zł, możemy wybrać między 6, 12, 18, 24 czy 36 ratami. Pożyczka na 20 000 zł natomiast może zostać spłacona tylko w 48 ratach. 

Pożyczka samoobsługowa w Provident – warunki 

Wnioskując na stronie Provident o przyznanie samoobsługowej pożyczki online, musimy spełnić kilka stawianych potencjalnym pożyczkobiorcom wymogów. Najważniejsze z nich to:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie dowodu osobistego, numeru telefonu i konta w banku,
  • korzystanie z poczty elektronicznej,
  • posiadanie stałego adresu zameldowania i zamieszkanie na terenie kraju,
  • posiadanie regularnego źródła dochodu.

Provident nie wymaga natomiast od swoich klientów podania celu, na jaki miałaby zostać przeznaczona pożyczka.

Provident i pożyczka samoobsługowa – jak wziąć? 

W firmie Provident proces ubiegania się o pożyczkę samoobsługową przedstawia się następująco:

Krok 1: Wybór kwoty pożyczki i okresu jej spłaty (wszystkie koszty związane z zaciąganym właśnie zobowiązaniem pomoże nam oszacować dostępny na stronie kalkulator. To dzięki niemu dowiemy się, z jakimi kosztami należy się liczyć).

Krok 2: Wypełnienie wniosku na stronie Provident o pożyczkę samoobsługową online.

Krok 3: Oczekiwanie na decyzję, czy Provident przyznał nam pożyczkę.

Krok 4: Czekanie na środki, które zostaną przelane na nasze konto (czas oczekiwania na pożyczkę uzależniony jest od godzin pracy pożyczkodawcy i od godzin księgowania przelewów w banku).

Warto wiedzieć, że rozpatrując wniosek o pożyczkę online, Provident dość łagodnie podchodzi do swoich klientów. Firma dokonuje oceny ryzyka kredytowego, kierując się wysokością zarobków potencjalnego pożyczkobiorcy i jego historią kredytową. Firma podkreśla, że w przypadku otrzymania odmowy warto wysłać wniosek ponownie po 7 dniach. 

Provident - inne oferty pożyczkodawcy

Paleta pożyczek dostępnych w Providencie jest bardzo szeroka. Pożyczka samoobsługowa, to najbardziej elastyczna z nich, bowiem jest odpowiednia zarówno dla osób, które chcą pożyczyć niższą kwotę na drobne wydatki, jak i dla tych, których zadowoli dopiero większy przypływ gotówki. Pozostałe oferty (w tym promocyjne) to:

  • Pożyczka Samoobsługowa PRO od 500 do 15 000 zł z terminem spłaty od 12 do 36 miesięcy, 
  • Pożyczka na 48 miesięcy - oferta z niższą stawką procentową dla kwot od 5000 do 20 000 zł, 
  • Pożyczka Wynajmowana - propozycja na 5 miesięcy na kwotę od 500 do 4000 zł. 

Provident Polska – informacje o pożyczkodawcy 

Provident Polska to największa firma pozabankowa, w ofercie której dostępna jest m.in. pożyczka online. Provident poza Polską udziela pozabankowych pożyczek online m.in. na terenie Czech, Węgier, Rumunii, a nawet Meksyku. Provident jest członkiem międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Provident posiada liczne oddziały w największych polskich miastach.

Jeśli interesuje nas pożyczka pozabankowa, to możemy rozważyć skorzystanie z usług takiego pożyczkodawcy, jak Provident.

Provident, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje im pożyczkę w pełni samoobsługową. I chociaż cały proces odbywa się online, to jeśli tylko mamy jakieś pytania, czy wątpliwości, to zawsze możemy skontaktować się telefonicznie z konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na nasze pytania.

Przeczytaj również: Czy istnieje pożyczka pozabankowa dla zadłużonych?

Oferty promowane