Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 0.0%
Kwota pożyczki 500.0 – 2000.0 zł
Okres spłaty 5 – 5 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1500 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 5 miesięcznych równych rat w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.
RRSO 160.79%
Kwota pożyczki 300.0 – 15000.0 zł
Okres spłaty 3 – 36 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 160,79%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 000 zł, całkowita kwota do zapłaty  3 244,39 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu  1 244,39 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 752,60 zł, opłata za plan komfort  322,40 zł, odsetki 169,39 zł), 12 miesięcznych równych ratach w wysokości  270,37 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.05.2018 na reprezentatywnym przykładzie. 
Ikona polubienia
338 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Przelew na konto bez wychodzenia z domu, możliwość wypełnienia wniosku online i pożyczka za darmo przy spłacie zgodnie z harmonogramem, to największe zalety pożyczki samoobsługowej w firmie Provident.

Pożyczka samoobsługowa w Provident – najważniejsze informacje

Pożyczka samoobsługowa w Provident to pożyczka dostępna w 100% online, gdyż wszystkich formalności związanych z ubieganiem się o nią możemy dokonać przez Internet.

W ramach pożyczki samoobsługowej możemy wnioskować o przyznanie nam zarówno niskich jak i wysokich kwot. Informacje o tym, ile może wynosić minimalna i maksymalna kwota pożyczki znajdziemy na stronie pożyczkodawcy.  Co więcej, dla nowych klientów (tj. tych, którzy nie korzystali wcześniej z usług firmy Provident) pierwsza pożyczka jest za darmo (przy terminowej spłacie).

Pożyczka w Provident – to warto wiedzieć!

Provident swoim klientom oferuje trzy rodzaje finansowego wsparcia. Jest to pożyczka dopasowana, pożyczka samoobsługowa (dostępna w całości online) i pożyczka dla firm. Pierwsza wymieniona pożyczka, o przyznanie której możemy wnioskować w firmie Provident, dostępna jest w następujących wariantach:

  • pożyczka z miesięczną ratą na konto,
  • pożyczka z miesięczną ratą w gotówce (wybór tej opcji wiązać się będzie z koniecznością wizyt pracownika firmy Provident Polska w naszym domu w celu osobistego odebrania kolejnych rat pożyczki),
  • pożyczka z tygodniową ratą w gotówce.

Pożyczka w Provident jest dostępna również dla osób zadłużonych, gdyż pożyczkodawca nie weryfikuje klientów w BIK i cieszy się sporym zainteresowaniem osób, które mają „na koncie” różne nieuregulowane zobowiązania finansowe (dotyczy to jednak tylko pożyczki dopasowanej).

Natomiast pożyczka samoobsługowa w Provident sprowadza się do wnioskowania o potrzebne wsparcie finansowe w całości przez Internet. Być może właśnie dlatego, że cały proces zaciągania pożyczki odbywa się online (i nie wymaga wizyty doradcy firmy Provident) jest to najtańsza pożyczka w ofercie tego pożyczkodawcy. Chcąc poznać całkowity koszt pożyczki w firmie Provident, warto skorzystać z znajdującego się na stronie pożyczkodawcy kalkulatora.

Provident przygotował również ofertę dla przedsiębiorców – są to pożyczki dla firm. Informację o tym, czy taki kredyt dla osób prowadzących własną działalność został nam przyznany otrzymamy w ciągu jednego dnia roboczego. Co ciekawe, wspomniany kredyt na rozwój własnego biznesu od firmy Provident możemy także ubezpieczyć.

Sprawdź: Korzystna oferta pożyczek gotówkowych od Wandoo, przez internet

Pożyczka samoobsługowa w Provident – warunki

Wnioskując na stronie Provident o przyznanie samoobsługowej pożyczki online musimy spełnić kilka stawianych potencjalnym pożyczkobiorcom wymogów. Najważniejsze z nich to:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie dowodu osobistego, numeru telefonu i konta w banku,
  • korzystanie z poczty elektronicznej,
  • posiadanie stałego adresu zameldowania i zamieszkanie na terenie kraju,
  • posiadanie regularnego źródła dochodu.

Provident nie wymaga natomiast od swoich klientów podania celu, na jaki miałaby zostać przeznaczona pożyczka.

Provident i pożyczka samoobsługowa – jak wziąć?

W firmie Provident proces ubiegania się o pożyczkę samoobsługową przedstawia się następująco:

Krok 1: Wybór kwoty pożyczki i okresu jej spłaty (wszystkie koszty związane z zaciąganym właśnie zobowiązaniem pomoże nam oszacować dostępny na stronie kalkulator, to dzięki niemu dowiemy się, ile wyniesie nas pożyczka).

Krok 2: Wypełnienie wniosku na stronie Provident o pożyczkę samoobsługową online.

Krok 3: Oczekiwanie na decyzję o tym, czy Provident przyznał nam pożyczkę.

Krok 4: Czekanie na pieniądze, które zostaną przelane na nasze konto (czas oczekiwania na pożyczkę uzależniony jest od godzin pracy pożyczkodawcy i od godzin księgowania przelewów w banku).

Warto wiedzieć, że rozpatrując wniosek o pożyczkę online, Provident dość łagodnie podchodzi do swoich klientów. Firma dokonuje oceny ryzyka kredytowego, kierując się wysokością zarobków potencjalnego pożyczkobiorcy i jego historią kredytową.

Provident Polska – informacje o pożyczkodawcy

Provident Polska to największa firma pozabankowa, w ofercie której dostępna jest m.in. pożyczka online. Provident poza Polską udziela pozabankowych pożyczek online m.in. na terenie Czech, Słowacji, Litwy, a nawet Meksyku. Provident jest członkiem międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Provident posiada liczne oddziały w największych polskich miastach.

Jeśli interesuje nas pożyczka pozabankowa, to możemy rozważyć skorzystanie z usług takiego pożyczkodawcy, jak Provident.

Provident, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje im pożyczkę w pełni samoobsługową. I chociaż cały proces odbywa się online, to jeśli tylko mamy jakieś pytania, czy wątpliwości, to zawsze możemy skontaktować się telefonicznie z konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na nasze pytania.

Przeczytaj również: Czy istnieje pożyczka pozabankowa dla zadłużonych?

Sponsorowane

2019-10-01

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

2019-08-23

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

Pożyczki na raty dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą często potrzebują zastrzyku gotówki, niezbędnego dla rozwoju firmy. A najlepszym rozwiązaniem jest wówczas zaciągnięcie korzystnej pożyczki.

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Wśród najpopularniejszych produktów finansowych, wymienić pożyczki gotówkowe, które również dzielą się na kilka różnych grup, wśród nich jest również pożyczka gotówkowa udzielana w domu klienta.

Ikona informacji
poradniki