Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 60.9%
Kwota pożyczki 500.0 – 4000.0 zł
Okres spłaty 5 – 5 mies.
Spłata pożyczki następuje w ostatniej, piątej racie.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 60,9%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 202,14 zł; oprocentowanie stałe 7,2%; całkowity koszt kredytu 202,14 zł (w tym: prowizja 134,60 zł; opłata przygotowawcza 40 zł; odsetki 27,54 zł); 5 miesięcznych rat: 4 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości 40,43 zł, ostatnia, 5. miesięczna rata w wysokości 1 040,42 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej.
RRSO 65.53%
Kwota pożyczki 300.0 – 15000.0 zł
Okres spłaty 3 – 36 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 65,53%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2.600 zł, całkowita kwota do zapłaty 3.374,28 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 774,28 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 452,92 zł, opłata za plan komfort 194,22 zł, odsetki 127,14 zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 281,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Samoobsługowej.
Ikona polubienia
12688 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Przelew na konto bez wychodzenia z domu, możliwość wypełnienia wniosku online i pożyczka za darmo przy spłacie zgodnie z harmonogramem, to największe zalety pożyczki samoobsługowej w firmie Provident.

Pożyczka samoobsługowa w Provident – najważniejsze informacje

Pożyczka samoobsługowa w Provident to pożyczka dostępna w 100% online, gdyż wszystkich formalności związanych z ubieganiem się o nią możemy dokonać przez Internet.

W ramach pożyczki samoobsługowej możemy wnioskować o przyznanie nam zarówno niskich jak i wysokich kwot. Informacje o tym, ile może wynosić minimalna i maksymalna kwota pożyczki znajdziemy na stronie pożyczkodawcy.  Co więcej, dla nowych klientów (tj. tych, którzy nie korzystali wcześniej z usług firmy Provident) pierwsza pożyczka jest za darmo (przy terminowej spłacie).

Pożyczka w Provident – to warto wiedzieć!

Provident swoim klientom oferuje trzy rodzaje finansowego wsparcia. Jest to pożyczka dopasowana, pożyczka samoobsługowa (dostępna w całości online) i pożyczka dla firm. Pierwsza wymieniona pożyczka, o przyznanie której możemy wnioskować w firmie Provident, dostępna jest w następujących wariantach:

  • pożyczka z miesięczną ratą na konto,
  • pożyczka z miesięczną ratą w gotówce (wybór tej opcji wiązać się będzie z koniecznością wizyt pracownika firmy Provident Polska w naszym domu w celu osobistego odebrania kolejnych rat pożyczki),
  • pożyczka z tygodniową ratą w gotówce.

Pożyczka w Provident jest dostępna również dla osób zadłużonych, gdyż pożyczkodawca nie weryfikuje klientów w BIK i cieszy się sporym zainteresowaniem osób, które mają „na koncie” różne nieuregulowane zobowiązania finansowe (dotyczy to jednak tylko pożyczki dopasowanej).

Natomiast pożyczka samoobsługowa w Provident sprowadza się do wnioskowania o potrzebne wsparcie finansowe w całości przez Internet. Być może właśnie dlatego, że cały proces zaciągania pożyczki odbywa się online (i nie wymaga wizyty doradcy firmy Provident) jest to najtańsza pożyczka w ofercie tego pożyczkodawcy. Chcąc poznać całkowity koszt pożyczki w firmie Provident, warto skorzystać z znajdującego się na stronie pożyczkodawcy kalkulatora.

Provident przygotował również ofertę dla przedsiębiorców – są to pożyczki dla firm. Informację o tym, czy taki kredyt dla osób prowadzących własną działalność został nam przyznany otrzymamy w ciągu jednego dnia roboczego. Co ciekawe, wspomniany kredyt na rozwój własnego biznesu od firmy Provident możemy także ubezpieczyć.

Sprawdź: Korzystna oferta pożyczek gotówkowych od Wandoo, przez internet

Pożyczka samoobsługowa w Provident – warunki

Wnioskując na stronie Provident o przyznanie samoobsługowej pożyczki online musimy spełnić kilka stawianych potencjalnym pożyczkobiorcom wymogów. Najważniejsze z nich to:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie dowodu osobistego, numeru telefonu i konta w banku,
  • korzystanie z poczty elektronicznej,
  • posiadanie stałego adresu zameldowania i zamieszkanie na terenie kraju,
  • posiadanie regularnego źródła dochodu.

Provident nie wymaga natomiast od swoich klientów podania celu, na jaki miałaby zostać przeznaczona pożyczka.

Provident i pożyczka samoobsługowa – jak wziąć?

W firmie Provident proces ubiegania się o pożyczkę samoobsługową przedstawia się następująco:

Krok 1: Wybór kwoty pożyczki i okresu jej spłaty (wszystkie koszty związane z zaciąganym właśnie zobowiązaniem pomoże nam oszacować dostępny na stronie kalkulator, to dzięki niemu dowiemy się, ile wyniesie nas pożyczka).

Krok 2: Wypełnienie wniosku na stronie Provident o pożyczkę samoobsługową online.

Krok 3: Oczekiwanie na decyzję o tym, czy Provident przyznał nam pożyczkę.

Krok 4: Czekanie na pieniądze, które zostaną przelane na nasze konto (czas oczekiwania na pożyczkę uzależniony jest od godzin pracy pożyczkodawcy i od godzin księgowania przelewów w banku).

Warto wiedzieć, że rozpatrując wniosek o pożyczkę online, Provident dość łagodnie podchodzi do swoich klientów. Firma dokonuje oceny ryzyka kredytowego, kierując się wysokością zarobków potencjalnego pożyczkobiorcy i jego historią kredytową.

Provident Polska – informacje o pożyczkodawcy

Provident Polska to największa firma pozabankowa, w ofercie której dostępna jest m.in. pożyczka online. Provident poza Polską udziela pozabankowych pożyczek online m.in. na terenie Czech, Słowacji, Litwy, a nawet Meksyku. Provident jest członkiem międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Provident posiada liczne oddziały w największych polskich miastach.

Jeśli interesuje nas pożyczka pozabankowa, to możemy rozważyć skorzystanie z usług takiego pożyczkodawcy, jak Provident.

Provident, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje im pożyczkę w pełni samoobsługową. I chociaż cały proces odbywa się online, to jeśli tylko mamy jakieś pytania, czy wątpliwości, to zawsze możemy skontaktować się telefonicznie z konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na nasze pytania.

Przeczytaj również: Czy istnieje pożyczka pozabankowa dla zadłużonych?


2020-05-25

Jak wyjść z długów - kto pomaga? Długi bankowe, komornicze

Życie z długami jest niezwykle trudne, zwłaszcza w sytuacji, w której spłata zobowiązań nie jest możliwa. Warto poszukać sposobów na to, jak wyjść z długów, i wdrożyć w życie skuteczny plan.

2020-03-27

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych - jak dostać? Gdzie szukać?

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych pozwalają pożyczyć nawet kilkaset tysięcy złotych na 10 lat. Udzielają ich tylko niektórzy pożyczkodawcy.

2020-03-02

Wierzyciel - kim jest? Wierzyciel hipoteczny, osobisty, alimentacyjny

Wierzyciel to osoba, która ma prawo do formułowania żądania spełnienia świadczenia od innej osoby. Jeśli twój status to wierzyciel osobisty, wierzyciel hipoteczny, wierzyciel alimentacyjny, sprawdź jakie przysługują Ci prawa.

Raty 0 - czym charakteryzuje się pożyczka z ratami 0 procent?

Raty 0 procent dostępne są w ofertach zakupów ratalnych i promocyjnych chwilówek. Żeby mieć prawdziwe raty 0 procent, należy dokładnie czytać umowę.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

Ikona informacji
poradniki