Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 0.0%
Kwota pożyczki 500.0 – 2000.0 zł
Okres spłaty 5 – 5 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1500 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 5 miesięcznych równych rat w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.
RRSO 160.79%
Kwota pożyczki 300.0 – 15000.0 zł
Okres spłaty 3 – 36 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 160,79%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 000 zł, całkowita kwota do zapłaty  3 244,39 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu  1 244,39 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 752,60 zł, opłata za plan komfort  322,40 zł, odsetki 169,39 zł), 12 miesięcznych równych ratach w wysokości  270,37 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.05.2018 na reprezentatywnym przykładzie. 
Ikona polubienia
1227 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Przelew na konto bez wychodzenia z domu, możliwość wypełnienia wniosku online i pożyczka za darmo przy spłacie zgodnie z harmonogramem, to największe zalety pożyczki samoobsługowej w firmie Provident.

Pożyczka samoobsługowa w Provident – najważniejsze informacje

Pożyczka samoobsługowa w Provident to pożyczka dostępna w 100% online, gdyż wszystkich formalności związanych z ubieganiem się o nią możemy dokonać przez Internet.

W ramach pożyczki samoobsługowej możemy wnioskować o przyznanie nam zarówno niskich jak i wysokich kwot. Informacje o tym, ile może wynosić minimalna i maksymalna kwota pożyczki znajdziemy na stronie pożyczkodawcy.  Co więcej, dla nowych klientów (tj. tych, którzy nie korzystali wcześniej z usług firmy Provident) pierwsza pożyczka jest za darmo (przy terminowej spłacie).

Pożyczka w Provident – to warto wiedzieć!

Provident swoim klientom oferuje trzy rodzaje finansowego wsparcia. Jest to pożyczka dopasowana, pożyczka samoobsługowa (dostępna w całości online) i pożyczka dla firm. Pierwsza wymieniona pożyczka, o przyznanie której możemy wnioskować w firmie Provident, dostępna jest w następujących wariantach:

  • pożyczka z miesięczną ratą na konto,
  • pożyczka z miesięczną ratą w gotówce (wybór tej opcji wiązać się będzie z koniecznością wizyt pracownika firmy Provident Polska w naszym domu w celu osobistego odebrania kolejnych rat pożyczki),
  • pożyczka z tygodniową ratą w gotówce.

Pożyczka w Provident jest dostępna również dla osób zadłużonych, gdyż pożyczkodawca nie weryfikuje klientów w BIK i cieszy się sporym zainteresowaniem osób, które mają „na koncie” różne nieuregulowane zobowiązania finansowe (dotyczy to jednak tylko pożyczki dopasowanej).

Natomiast pożyczka samoobsługowa w Provident sprowadza się do wnioskowania o potrzebne wsparcie finansowe w całości przez Internet. Być może właśnie dlatego, że cały proces zaciągania pożyczki odbywa się online (i nie wymaga wizyty doradcy firmy Provident) jest to najtańsza pożyczka w ofercie tego pożyczkodawcy. Chcąc poznać całkowity koszt pożyczki w firmie Provident, warto skorzystać z znajdującego się na stronie pożyczkodawcy kalkulatora.

Provident przygotował również ofertę dla przedsiębiorców – są to pożyczki dla firm. Informację o tym, czy taki kredyt dla osób prowadzących własną działalność został nam przyznany otrzymamy w ciągu jednego dnia roboczego. Co ciekawe, wspomniany kredyt na rozwój własnego biznesu od firmy Provident możemy także ubezpieczyć.

Sprawdź: Korzystna oferta pożyczek gotówkowych od Wandoo, przez internet

Pożyczka samoobsługowa w Provident – warunki

Wnioskując na stronie Provident o przyznanie samoobsługowej pożyczki online musimy spełnić kilka stawianych potencjalnym pożyczkobiorcom wymogów. Najważniejsze z nich to:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie dowodu osobistego, numeru telefonu i konta w banku,
  • korzystanie z poczty elektronicznej,
  • posiadanie stałego adresu zameldowania i zamieszkanie na terenie kraju,
  • posiadanie regularnego źródła dochodu.

Provident nie wymaga natomiast od swoich klientów podania celu, na jaki miałaby zostać przeznaczona pożyczka.

Provident i pożyczka samoobsługowa – jak wziąć?

W firmie Provident proces ubiegania się o pożyczkę samoobsługową przedstawia się następująco:

Krok 1: Wybór kwoty pożyczki i okresu jej spłaty (wszystkie koszty związane z zaciąganym właśnie zobowiązaniem pomoże nam oszacować dostępny na stronie kalkulator, to dzięki niemu dowiemy się, ile wyniesie nas pożyczka).

Krok 2: Wypełnienie wniosku na stronie Provident o pożyczkę samoobsługową online.

Krok 3: Oczekiwanie na decyzję o tym, czy Provident przyznał nam pożyczkę.

Krok 4: Czekanie na pieniądze, które zostaną przelane na nasze konto (czas oczekiwania na pożyczkę uzależniony jest od godzin pracy pożyczkodawcy i od godzin księgowania przelewów w banku).

Warto wiedzieć, że rozpatrując wniosek o pożyczkę online, Provident dość łagodnie podchodzi do swoich klientów. Firma dokonuje oceny ryzyka kredytowego, kierując się wysokością zarobków potencjalnego pożyczkobiorcy i jego historią kredytową.

Provident Polska – informacje o pożyczkodawcy

Provident Polska to największa firma pozabankowa, w ofercie której dostępna jest m.in. pożyczka online. Provident poza Polską udziela pozabankowych pożyczek online m.in. na terenie Czech, Słowacji, Litwy, a nawet Meksyku. Provident jest członkiem międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Provident posiada liczne oddziały w największych polskich miastach.

Jeśli interesuje nas pożyczka pozabankowa, to możemy rozważyć skorzystanie z usług takiego pożyczkodawcy, jak Provident.

Provident, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje im pożyczkę w pełni samoobsługową. I chociaż cały proces odbywa się online, to jeśli tylko mamy jakieś pytania, czy wątpliwości, to zawsze możemy skontaktować się telefonicznie z konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na nasze pytania.

Przeczytaj również: Czy istnieje pożyczka pozabankowa dla zadłużonych?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-24

Kredyt gotówkowy - na co zwrócić uwagę?

Banki prześcigają się w ofertach kredytowych, Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać kredyt gotówkowy, który będzie dopasowany do naszego domowego budżetu?

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Ikona informacji
poradniki