Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 61.53%
Kwota pożyczki 500.0 – 4000.0 zł
Okres spłaty 5 – 5 mies.
Spłata pożyczki następuje w ostatniej, piątej racie.
Przykład reprezentatywny Oferta produktowa „Pożyczka Wynajmowana” dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet od 22.04.2020 r. i spłacanej w pięciu miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 500 do 4000 zł, w której spłata pożyczonej kwoty następuje w ostatniej, piątej racie. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 61,53%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1201,70 zł; oprocentowanie stałe 7,2%; całkowity koszt kredytu 201,70 zł (w tym: prowizja 172,00 zł; odsetki 29,70 zł); 5 miesięcznych rat: 4 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości 40,30 zł, ostatnia, 5. miesięczna rata w wysokości 1040,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej.
RRSO 117.94%
Kwota pożyczki 500.0 – 20000.0 zł
Okres spłaty 12 – 48 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 117,94%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2100 zł, całkowita kwota do zapłaty 3114,72 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 1014,72 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 628,11 zł, opłata za plan komfort 269,22 zł, odsetki 117,39 zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 259,56 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2021 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Samoobsługowej.
Ikona polubienia
12358 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


nPrzelew na konto bez wychodzenia z domu, wniosek o pożyczkę dostępny online i możliwość wyboru między kilkoma promocyjnymi propozycjami, to największe zalety oferty firmy Provident.

Pożyczka samoobsługowa w Provident – najważniejsze informacje 

Pożyczka samoobsługowa w Provident to pożyczka dostępna w 100% online, gdyż wszystkich formalności związanych z ubieganiem się o nią możemy dokonać przez Internet.

W ramach pożyczki samoobsługowej możemy wnioskować o przyznanie nam zarówno niskich jak i wysokich kwot. Aktualne "widełki" to 500 zł (kwota minimalna) i 20 000 zł (kwota maksymalna pożyczki). 

Okres, na który można zaciągnąć pożyczkę waha się między 12 a 48 miesiącami. Nie każdą jednak pożyczkę można spłacać w dowolnej liczbie rat. Przykładowo, zaciągając 3000 zł, możemy wybrać między 12, 18, 24 czy 36 ratami. Pożyczka na 20 000 zł natomiast może zostać spłacona tylko w 48 ratach. 

Pożyczka samoobsługowa w Provident – warunki 

Wnioskując na stronie Provident o przyznanie samoobsługowej pożyczki online, musimy spełnić kilka stawianych potencjalnym pożyczkobiorcom wymogów. Najważniejsze z nich to:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie dowodu osobistego, numeru telefonu i konta w banku,
  • korzystanie z poczty elektronicznej,
  • posiadanie stałego adresu zameldowania i zamieszkanie na terenie kraju,
  • posiadanie regularnego źródła dochodu.

Provident nie wymaga natomiast od swoich klientów podania celu, na jaki miałaby zostać przeznaczona pożyczka.

Provident i pożyczka samoobsługowa – jak wziąć? 

W firmie Provident proces ubiegania się o pożyczkę samoobsługową przedstawia się następująco:

Krok 1: Wybór kwoty pożyczki i okresu jej spłaty (wszystkie koszty związane z zaciąganym właśnie zobowiązaniem pomoże nam oszacować dostępny na stronie kalkulator. To dzięki niemu dowiemy się, z jakimi kosztami należy się liczyć).

Krok 2: Wypełnienie wniosku na stronie Provident o pożyczkę samoobsługową online.

Krok 3: Oczekiwanie na decyzję, czy Provident przyznał nam pożyczkę.

Krok 4: Czekanie na środki, które zostaną przelane na nasze konto (czas oczekiwania na pożyczkę uzależniony jest od godzin pracy pożyczkodawcy i od godzin księgowania przelewów w banku).

Warto wiedzieć, że rozpatrując wniosek o pożyczkę online, Provident dość łagodnie podchodzi do swoich klientów. Firma dokonuje oceny ryzyka kredytowego, kierując się wysokością zarobków potencjalnego pożyczkobiorcy i jego historią kredytową. Firma podkreśla, że w przypadku otrzymania odmowy warto wysłać wniosek ponownie po 7 dniach. 

Provident - inne oferty pożyczkodawcy

Paleta pożyczek dostępnych w Providencie jest bardzo szeroka. Pożyczka samoobsługowa, to najbardziej elastyczna z nich, bowiem jest odpowiednia zarówno dla osób, które chcą pożyczyć niższą kwotę na drobne wydatki, jak i dla tych, których zadowoli dopiero większy przypływ gotówki. Pozostałe oferty (w tym promocyjne) to:

  • Pożyczka Samoobsługowa PRO od 500 do 15 000 zł z terminem spłaty od 12 do 36 miesięcy, 
  • Pożyczka na 48 miesięcy - oferta z niższą stawką procentową dla kwot od 5000 do 20 000 zł, 
  • Pożyczka Wynajmowana - propozycja na 5 miesięcy na kwotę od 500 do 4000 zł. 

Provident Polska – informacje o pożyczkodawcy 

Provident Polska to największa firma pozabankowa, w ofercie której dostępna jest m.in. pożyczka online. Provident poza Polską udziela pozabankowych pożyczek online m.in. na terenie Czech, Węgier, Rumunii, a nawet Meksyku. Provident jest członkiem międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Provident posiada liczne oddziały w największych polskich miastach.

Jeśli interesuje nas pożyczka pozabankowa, to możemy rozważyć skorzystanie z usług takiego pożyczkodawcy, jak Provident.

Provident, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje im pożyczkę w pełni samoobsługową. I chociaż cały proces odbywa się online, to jeśli tylko mamy jakieś pytania, czy wątpliwości, to zawsze możemy skontaktować się telefonicznie z konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na nasze pytania.

Przeczytaj również: Czy istnieje pożyczka pozabankowa dla zadłużonych?

Ikona informacji Najnowsze poradniki finansowe:

2021-02-24

Pierwsza pożyczka za darmo. Na czym polega darmowa pożyczka?

W obiegowej opinii utarło się przeświadczenie, że za każdą pożyczkę trzeba płacić. Darmowe pożyczki jednak nie tylko istnieją, ale cieszą się również dużą popularnością. Warto dowiedzieć się, czym są promocje rodzaju pierwsza pożyczka za darmo.

2021-02-24

Pożyczki bez BIK. Jak znaleźć pożyczki bez BIK-u i KRD?

Fakt posiadania innego zadłużenia staje się często przeszkodą do uzyskania kredytu. Zdecydowanie łatwiej znaleźć pożyczki bez BIK. Warto dowiedzieć się, czym należy się kierować oraz jak wygląda cała procedura.

2020-09-03

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki udzielą ją po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

Kredyt na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

Konsolidacja - co to jest? Kredytu, długów, chwilówek?

Konsolidacja kredytów i chwilówek to temat dosyć skomplikowany. Najpierw odnieśmy się do samego pojęcia konsolidacji kredytu.

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?