Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 60.9%
Kwota pożyczki 500.0 – 4000.0 zł
Okres spłaty 5 – 5 mies.
Spłata pożyczki następuje w ostatniej, piątej racie.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 60,9%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 202,14 zł; oprocentowanie stałe 7,2%; całkowity koszt kredytu 202,14 zł (w tym: prowizja 134,60 zł; opłata przygotowawcza 40 zł; odsetki 27,54 zł); 5 miesięcznych rat: 4 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości 40,43 zł, ostatnia, 5. miesięczna rata w wysokości 1 040,42 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej.
RRSO 65.53%
Kwota pożyczki 300.0 – 15000.0 zł
Okres spłaty 3 – 36 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 65,53%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2.600 zł, całkowita kwota do zapłaty 3.374,28 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 774,28 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 452,92 zł, opłata za plan komfort 194,22 zł, odsetki 127,14 zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 281,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Samoobsługowej.
Ikona polubienia
6517 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Przelew na konto bez wychodzenia z domu, możliwość wypełnienia wniosku online i pożyczka za darmo przy spłacie zgodnie z harmonogramem, to największe zalety pożyczki samoobsługowej w firmie Provident.

Pożyczka samoobsługowa w Provident – najważniejsze informacje

Pożyczka samoobsługowa w Provident to pożyczka dostępna w 100% online, gdyż wszystkich formalności związanych z ubieganiem się o nią możemy dokonać przez Internet.

W ramach pożyczki samoobsługowej możemy wnioskować o przyznanie nam zarówno niskich jak i wysokich kwot. Informacje o tym, ile może wynosić minimalna i maksymalna kwota pożyczki znajdziemy na stronie pożyczkodawcy.  Co więcej, dla nowych klientów (tj. tych, którzy nie korzystali wcześniej z usług firmy Provident) pierwsza pożyczka jest za darmo (przy terminowej spłacie).

Pożyczka w Provident – to warto wiedzieć!

Provident swoim klientom oferuje trzy rodzaje finansowego wsparcia. Jest to pożyczka dopasowana, pożyczka samoobsługowa (dostępna w całości online) i pożyczka dla firm. Pierwsza wymieniona pożyczka, o przyznanie której możemy wnioskować w firmie Provident, dostępna jest w następujących wariantach:

  • pożyczka z miesięczną ratą na konto,
  • pożyczka z miesięczną ratą w gotówce (wybór tej opcji wiązać się będzie z koniecznością wizyt pracownika firmy Provident Polska w naszym domu w celu osobistego odebrania kolejnych rat pożyczki),
  • pożyczka z tygodniową ratą w gotówce.

Pożyczka w Provident jest dostępna również dla osób zadłużonych, gdyż pożyczkodawca nie weryfikuje klientów w BIK i cieszy się sporym zainteresowaniem osób, które mają „na koncie” różne nieuregulowane zobowiązania finansowe (dotyczy to jednak tylko pożyczki dopasowanej).

Natomiast pożyczka samoobsługowa w Provident sprowadza się do wnioskowania o potrzebne wsparcie finansowe w całości przez Internet. Być może właśnie dlatego, że cały proces zaciągania pożyczki odbywa się online (i nie wymaga wizyty doradcy firmy Provident) jest to najtańsza pożyczka w ofercie tego pożyczkodawcy. Chcąc poznać całkowity koszt pożyczki w firmie Provident, warto skorzystać z znajdującego się na stronie pożyczkodawcy kalkulatora.

Provident przygotował również ofertę dla przedsiębiorców – są to pożyczki dla firm. Informację o tym, czy taki kredyt dla osób prowadzących własną działalność został nam przyznany otrzymamy w ciągu jednego dnia roboczego. Co ciekawe, wspomniany kredyt na rozwój własnego biznesu od firmy Provident możemy także ubezpieczyć.

Sprawdź: Korzystna oferta pożyczek gotówkowych od Wandoo, przez internet

Pożyczka samoobsługowa w Provident – warunki

Wnioskując na stronie Provident o przyznanie samoobsługowej pożyczki online musimy spełnić kilka stawianych potencjalnym pożyczkobiorcom wymogów. Najważniejsze z nich to:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie dowodu osobistego, numeru telefonu i konta w banku,
  • korzystanie z poczty elektronicznej,
  • posiadanie stałego adresu zameldowania i zamieszkanie na terenie kraju,
  • posiadanie regularnego źródła dochodu.

Provident nie wymaga natomiast od swoich klientów podania celu, na jaki miałaby zostać przeznaczona pożyczka.

Provident i pożyczka samoobsługowa – jak wziąć?

W firmie Provident proces ubiegania się o pożyczkę samoobsługową przedstawia się następująco:

Krok 1: Wybór kwoty pożyczki i okresu jej spłaty (wszystkie koszty związane z zaciąganym właśnie zobowiązaniem pomoże nam oszacować dostępny na stronie kalkulator, to dzięki niemu dowiemy się, ile wyniesie nas pożyczka).

Krok 2: Wypełnienie wniosku na stronie Provident o pożyczkę samoobsługową online.

Krok 3: Oczekiwanie na decyzję o tym, czy Provident przyznał nam pożyczkę.

Krok 4: Czekanie na pieniądze, które zostaną przelane na nasze konto (czas oczekiwania na pożyczkę uzależniony jest od godzin pracy pożyczkodawcy i od godzin księgowania przelewów w banku).

Warto wiedzieć, że rozpatrując wniosek o pożyczkę online, Provident dość łagodnie podchodzi do swoich klientów. Firma dokonuje oceny ryzyka kredytowego, kierując się wysokością zarobków potencjalnego pożyczkobiorcy i jego historią kredytową.

Provident Polska – informacje o pożyczkodawcy

Provident Polska to największa firma pozabankowa, w ofercie której dostępna jest m.in. pożyczka online. Provident poza Polską udziela pozabankowych pożyczek online m.in. na terenie Czech, Słowacji, Litwy, a nawet Meksyku. Provident jest członkiem międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Provident posiada liczne oddziały w największych polskich miastach.

Jeśli interesuje nas pożyczka pozabankowa, to możemy rozważyć skorzystanie z usług takiego pożyczkodawcy, jak Provident.

Provident, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje im pożyczkę w pełni samoobsługową. I chociaż cały proces odbywa się online, to jeśli tylko mamy jakieś pytania, czy wątpliwości, to zawsze możemy skontaktować się telefonicznie z konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na nasze pytania.

Przeczytaj również: Czy istnieje pożyczka pozabankowa dla zadłużonych?


2020-09-03

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki udzielą ją po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2020-06-16

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa określa jeden z najważniejszych parametrów naszego finansowego życia. Choć na jej temat krąży wiele mitów, warto przekonać się, ile naprawdę wynosi. Będzie to możliwe dzięki kalkulatorowi zdolności kredytowej.

2020-05-25

Jak wyjść z długów - kto pomaga? Długi bankowe, komornicze

Życie z długami jest niezwykle trudne, zwłaszcza w sytuacji, w której spłata zobowiązań nie jest możliwa. Warto poszukać sposobów na to, jak wyjść z długów, i wdrożyć w życie skuteczny plan.

Konsolidacja - co to jest? Kredytu, długów, chwilówek?

Konsolidacja kredytów i chwilówek to temat dosyć skomplikowany. Najpierw odnieśmy się do samego pojęcia konsolidacji kredytu.

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.