Miliard dolarów na atom na Kaszubach. Amerykanie zbudują w Polsce fabrykę paliwa jądrowego
Amerykańska spółka X-Energy deklaruje gotowość do zainwestowania w Polsce blisko 1 mld dolarów w ramach Zielonego Okręgu Przemysłowego Kaszubia. Z kolei Quantum Space rozważa produkcję w Polsce komponentów do satelitów oraz systemów służących... Czytaj dalej
