Forum Giełda +Dodaj wątek
witam Państwa :)) uczciwie przyznaje, że od dłuższego czasu iedze w akcjach spółek budowlanych.. jeszcze kilka dni temu miałem akcje PBG jednakże zrezygnowałem z tamtej inwestycji.. widze, że DSS jest w troche ciekawszej sytuacji..

i biorąc pod uwagę wiekszość za i przeciw jest o wiele lepsza inwestycja niż PBG

chciałbym jednak prosić o pomoc tych którzy tu już są długo.. jak wygladaja raporty finansowe ?? czy widac jakąś poprawe i co aktulanie się tu dzieje bo nie moge znalesc poki co wiekszosci informacji

dziekuje za pomoc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DSS 100,00% 0,04 2015-09-10 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.