Forum Giełda +Dodaj wątek
Bardzo się ciesze, że inwestorzy dogłębnie czytają to co piszemy. Tego wydaje mi się teraz potrzebuje Spółka najbardziej.

1. Dokument informacyjny
Jeżeli byłbym właścicielem, lub w Zarządzie CH to taka informacja musiała by się znaleźć w tym dokumencie. Jest napisane, że jestem powiązany w celu dochowania staranności i przekazania inwestorom całego obrazu sytuacji.

2.List intencyjny
List intencyjny jest podpisany przez Dyrektora CH. Przecież rejestr cypryjski jest publiczny i można sobie dane ściągnąć - to żadna tajemnica.

3. W zakresie przychodów
Na ten moment nie jesteśmy w stanie tego oszacować. Ze względu na aktualną sytuację - nie wiadomo które projekty uruchomimy i w jakim zakresie. Natomiast na pewno będzie zmiana w zakresie struktury przychodów w grupie. W aktualnej sytuacji to spółki powiązane będą realizować przychody bardziej niż Spółka matka. W związku z czym musimy rozważyć konsolidacje wyników.


Pozdrawiam
HW

  • Komentarz Autor: hubertwochynski
  • Re: Komentarz Autor: ~Reisik
  • Re: Komentarz Autor: ~akcje gratis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.