Dodaj odpowiedź

Forum Giełda
Zacytuj wiadomość na którą odpowiadasz
Aby skorzystać z powyższych opcji musisz się Zalogować

Zgodnie z artykułami 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation) zakazana jest manipulacja instrumentami finansowymi. Zakazaną manipulację stanowi, m.in. rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, w tym internetu, lub przy użyciu innych środków, informacji, które wprowadzają lub mogą wprowadzać w błąd, w tym rozpowszechnianie plotek, w przypadku gdy osoba rozpowszechniająca te informacje wiedziała lub powinna była wiedzieć, że informacje te były fałszywe lub wprowadzające w błąd. Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zakazane jest także zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego, które może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Odpowiadasz na:

  • Re: MSX RESOURCES -PRZYGOTOWANIA DO LONDYNU Autor: ~asdf [31.178.151.*]
    Dnia 2015-01-09 o godz. 20:09 ~inf napisał(a):
    > Wy jestescie niemozliwi,nie umie taki podjac rozmowy tylko głupie
    > przykłady podaje.Zapomniałes chyba ze na ukrainie gdzie działa serinus
    > sa problemy,a co jak sytuacja sie uspokoi i ostro w góre pójda tez ceny
    > surowców. Jak zaczna wydobywac i ceny surowców zaczna rosnać to kurs MSX
    > wzrosnie bardzo

    Tu nie chodzi o Ukrainę. Zacznijmy od Brunei, gdzie "ropa stoi na polach" cztery odwierty i g......o. Potem Syria - cudo, a tu wojna domowa. Super Ukraina ( a teraz prawie Rosja) i wiele innych bzdur.
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.