mam pytanie;jaką ilością akcji będziemy chandlować 24 i kiedy i czy będziemy płacić za nowe akcje jakieś pp czy coś bo troche się nie orientuję jężeli było by pp to według mnie trzeba będzie zapłacić za nie przynajmniej 50 gr prosiłbym o jakieś konkretne i na temat wypowiedzi pozdro wszystkim ;))