„Głucha cisza” zamiast zgłoszeń. Sygnaliści nadal boją się zgłaszać nieprawidłowości
Dwa lata po uchwaleniu ustawy o ochronie sygnalistów i ponad półtora roku po wejściu w życie większości jej przepisów osoby zgłaszające nieprawidłowości nadal obawiają się utraty pracy, reputacji i działań odwetowych – wynika z raportu... Czytaj dalej
