Żurek ujawnia: 12 zgonów w Szpitalu Południowym zgłoszonych do prokuratury
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Waldemar Żurek poinformował w środę, że do prokuratury od 2023 roku wpłynęło 12 zgłoszeń dotyczących zgonów w Warszawskim Szpitalu Południowym. Czytaj dalej
