Organizatorzy


 • Bankier.pl – działający od 2000 roku wiodący serwis o tematyce finansowo-biznesowej, oferujący swoim odbiorcom treści i narzędzia ułatwiające podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem pieniędzmi. Ma własną telewizję internetową o profilu ekonomicznym i biznesowym.

 • „Puls Biznesu” to dziennik wydawany od 1997 roku. Prezentuje najważniejsze fakty tak, aby były one przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. „Puls Biznesu” jest wyspecjalizowanym dziennikiem, dostarczającym przedsiębiorcom (właścicielom, menedżerom) fachowych informacji z wielu branż. Formuła „Pulsu Biznesu” opiera się na założeniu, że dziennikarze nie opierają swoich materiałów na doniesieniach agencji informacyjnych, ale za wszelką cenę starają się docierać do źródła. Dzięki temu „Puls Biznesu” bardzo często jako pierwszy podaje newsy prosto z firm, co jak wiadomo szczególnie w biznesie ma wielkie znaczenie – dla klientów, kontrahentów, konkurentów.

Partnerzy merytoryczni

 • Obserwatorium

  Niezależna polska firma doradcza, specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu strategii cyfrowych w przedsiębiorstwach, głównie z sektora finansowego oraz administracji publicznej. Wspiera klientów w poszczególnych fazach rozwoju strategicznego – diagnozy sytuacji wewnętrznej, otoczenia rynkowego, pomaga formułować nowe cele i produkty, uwzględniając trendy społeczne i biznesowe wynikające przede wszystkim ze zmian technologicznych, wspiera procesy wdrożeniowe i realizacyjne.

 • Kantar TNS

  Kantar TNS doradza klientom w obszarach innowacji, wizerunku marki, komunikacji i relacji z klientami, w oparciu o bogatą wiedzę ekspercką oraz wiodące na rynku rozwiązania. W Polsce Kantar TNS to jedna z czołowych firm w dziedzinie custom research, łącząca spuściznę o doświadczenie TNS OBOP i TNS Pentor.

Partner strategiczny

 • mastercard

  Mastercard - firma i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty kredytowe i debetowe sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.

Partner wspierający

 • securing

  SecuRing - firma specjalizująca się w testach i audytach bezpieczeństw. Została założona w 2003 roku. Wspomaga swoich klientów i partnerów na każdym etapie tworzenia i utrzymania systemów , od pomocy w definiowaniu wymagań bezpieczeństwa, przez testy bezpieczeństwa aplikacji i systemów, po wsparcie w analizie incydentów. Eksperci Securing pracują dla wiodących banków, ubezpieczycieli i telekomów.