Złoty Bankier

Zapraszamy do oddawania głosów i przyznania tytułu Złoty Bankier w ramach jubileuszowej X edycji rankingu. Pod Państwa ocenę poddajemy trzy kategorie: Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media. Wspólnie wybierzmy najlepszych w każdej z dziedzin!

Od 4 do 17 marca na stronie zlotybankier.pl głosować można na 15 reklam bankowych, 14 projektów z zakresu CSR i 12 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media.

Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, a także zostawią swój adres e-mail i odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą mieli szansę na wygranie jednej z 30 nagród.

Jak wybieramy najlepszych w rankingu Złoty Bankier 2019?

Wskazania internautów w połączeniu z głosami ekspertów pomogą wyłonić zwycięzców w kategoriach Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media.

Oprócz tego, przyznamy również statuetki w kategoriach ocenianych wyłącznie przez ekspertów - Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa oraz Innowacja Fin-Tech.

Partnerzy merytoryczni rankingu - Kantar TNS i Obserwatorium.biz - wyłonią zwycięzców w kategorii głównej - Złoty Bank - Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i specjalnej – Bezpieczny Bank.

Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych.

Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier.tv 〉  

Zapraszamy do głosowania!