Zagłosuj i przyznaj statuetki "Złoty Bankier"!

Głosy internautów po raz kolejny pomogą wyłonić zwycięzców rankingu Złoty Bankier w kategoriach: Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Social media.

Od 1 do 21 marca możesz oddać swój głos wybierając faworytów spośród 8 reklam bankowych, 10 projektów z zakresu CSR i 9 banków, które komunikują się z klientem w social media.

Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, zostawią swój adres e-mail, a także odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą mieli szansę na wygranie jednej z nagród.

Jak wybieramy najlepszych w rankingu Złoty Bankier 2021?

Wskazania internautów w połączeniu z głosami ekspertów z redakcji Bankier.pl, przedstawicieli portalu Nowy Marketing, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Sotrender, pomogą wyłonić zwycięzców w kategoriach: Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Social media.

Oprócz tego, przyznamy statuetki w kategoriach ocenianych przez dziennikarzy ekonomicznych - Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa oraz Innowacja Fin-Tech.

Partnerzy merytoryczni rankingu - Kantar Polska i Obserwatorium.biz - wyłonią zwycięzców w kategorii głównej „Złoty Bank - Najwyższa jakość obsługi” - we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i specjalnej – Bezpieczny Bank.

Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone na łamach Bankier.pl i „Pulsu Biznesu” pod koniec kwietnia.

Zapraszamy do głosowania!