REKLAMA

netPR.pl będzie lepiej monitorował wyszukiwarki

2001-07-31 11:38
publikacja
2001-07-31 11:38

netPR.pl będzie lepiej monitorował wyszukiwarki


W serwisie netPR.pl uruchomiono nową wersję aplikacji służącej do monitorowania pozycji witryn w rankingach wyszukiwarek i katalogów internetowych. Uruchomione 30 lipca br. narzędzie odznacza się większą funkcjonalnością oraz głębszą analizą zasobów indeksowanych przez wyszukiwarki.

netPR.pl oferuje usługę monitorowania wyszukiwarek już od początków kwietnia br. Wprowadzone zmiany są efektem praktycznych doświadczeń i uwag użytkowników serwisu netPR.pl uzyskanych w okresie ostatnich 3 miesięcy. Oprócz zwiększenia głębokości analizy zasobów wprowadzono zmiany w sposobie przedstawienia wyników dla zasobów portalu Onet. Podobnie jak w przypadku zasobów Wirtualnej Polski również ranking pozycji będzie prezentowany oddzielnie dla katalogu Oko oraz wyszukiwarek Onet - Infoseek i Onet - Altavista. Ponadto wprowadzono wiele usprawnień w funkcjonalności serwisu czyniąc go łatwiejszym w użytkowaniu. Dostępne dla zarejestrowanych użytkowników serwisu netPR.pl narzędzie online umożliwia sprawdzenie i stałe monitorowanie pozycji adresu w katalogach i wyszukiwarkach portali: Wirtualna Polska, Onet, Interia, Arena, Poland.com oraz Portal.pl.

Usługa monitorowania zasobów wyszukiwarek oferowana przez netPR.pl jest narzędziem web positioningu (pozycjonowania witryn w wyszukiwarkach). Web positioning zdobywa w Europie uznanie jako najbardziej efektywna metoda zwiększania ruchu w serwisach internetowych. 90 procent Internautów w poszukiwaniu informacji korzysta z wyszukiwarek i katalogów, a tylko 20 procent z nich sięga dalej niż do 2 strony wyników wyszukiwania. Dlatego w interesie dobrych serwisów jest, aby ich adresy znalazły się właśnie na dwóch pierwszych stronach.


netPR.pl zajmuje się działalnością z zakresu Internet public relations. W swoich działaniach skupia się na technikach pozycjonowania adresów witryn (web positioning), jak również na współpracy z mediami szczególny nacisk kładąc na media online. netPR.pl jest inicjatorem i twórcą wire service czyli serwisu którego zadaniem jest dystrybucja komunikatów prasowych - media.netPR.pl. Najważniejszym medium i podstawowym narzędziem komunikacji wykorzystywanym przez netPR.pl jest Internet.

+ BiznesNet: Biuro prasowe w netPR.pl
+ BiznesNet: Darmowe aplikacje w netPR.pl

+ netPR.pl

opr. Michał Gonczarski
Źródło:
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki