mBank wygrał, a usługi e-PKO i HomeCash zostały wyróżnione w konkursie miesięcznika Pieniądz

mBank wygrał, a usługi e-PKO i HomeCash zostały wyróżnione w konkursie miesięcznika Pieniądz

Miesięcznik o finansach osobistych „Pieniądz” ogłosił zwycięzców i wyróżnienia w organizowanym przez siebie konkursie „Produkty finansowe roku”. W kategorii „e-banking” wyróżnienia zdobyły usługi e-PKO i HomeCash.
e-PKO to dostępny od dwóch miesięcy produkt bankowości internetowej banku PKO BP SA. Bank proponuje klientom otwarcie rachunku internetowego e-Superkonto, lokat e-Lokata i e-Progresja, a wkrótce rozszerzy ofertę o składanie przez internet wniosków kredytowych i sprawdzanie salda za pomocą telefonu wykorzystującego standard WAP. Drugi z wyróżnionych produktów – system HomeCash – to usługa bankowości elektronicznej Banku Śląskiego, z której korzysta obecnie ponad 15 tys. klientów indywidualnych i około 6 tys. przedsiębiorstw, co czyni system HomeCash krajowym liderem.

Zwycięzcą konkursu Pieniądza w kategorii „e-banking” został detaliczny projekt BRE Banku SA – wirtualny mBank. Według organizatorów konkursu mBank został doceniony przede wszystkim za jakość usług oraz atrakcyjne warunki prowadzenia rachunków, co stanowi że jest on najkompetentniej przygotowaną ofertą bankowości internetowej w Polsce. Największymi wadami mBanku jest konieczność zapamiętywania skomplikowanych haseł oraz jego wirtualność – brak tradycyjnych okienek bankowych powoduje, że z pewnością nie będzie on bankiem dla wszystkich.

Aleksander Rećko

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne