REKLAMA

mBank ponownie mecenasem OFF Festivalu

2010-08-06 10:20
publikacja
2010-08-06 10:20

W najbliższy weekend Katowice staną się stolicą muzyki alternatywnej za sprawą OFF Festivalu, którego mecenasem jest internetowy mBank.


Już po raz piąty fani muzycznej alternatywy mają okazję obcować z muzyką w najlepszym wydaniu.
W Katowicach startuje OFF Festival, którego mecenasem kolejny raz jest mBank. Na pięciu scenach, w tym na największej z nich - oznaczonej nazwą mBanku - swoją twórczość zaprezentują muzycy sceny niezależnej z Polski i ze świata. Na mBankowej scenie głównej wystąpią najznamienitsi artyści, m.in. The Flaming Lips (USA), Tindersticks (UK), Dinosaur Jr. (USA), Hey (PL) i Lenny Valentino (PL).

Piąta edycja OFF Festivalu zbiega się z jubileuszowym, 10. rokiem istnienia pierwszego internetowego banku w Polsce. Z tej okazji kilkuset klientów otrzymało zaproszenia na festiwal, przekazywane w ramach urodzinowych konkursów - organizowanych przez mBank za pośrednictwem internetu. Dodatkowym prezentem dla klientów mBanku i zarazem uczestników OFF Festivalu jest możliwość realizowania na terenie imprezy płatności kartami zbliżeniowymi MasterCard PayPass mBanku ze zwrotem 10 proc. wartości wszystkich przeprowadzonych w ten sposób transakcji (promocja MoneyBack).

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz kolejny wspólnie z naszymi Klientami możemy brać udział w jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju - zwłaszcza, że jest to również okazja do świętowania 10. urodzin mBanku - mówi Paweł Kucharski, dyrektor BRE Banku ds. mBanku. Wspólnym mianownikiem OFF Festivalu i mBanku jest nieszablonowość. Od początku istnienia banku przełamywaliśmy istniejące schematy - zarówno pod względem oferowanych produktów, jak i niestandardowego kanonu narzędzi stosowanych do komunikacji z otoczeniem. Robimy to również wspierając takie przedsięwzięcia, jak OFF Festival - dodaje Kucharski.

Dyrektorem artystycznym i pomysłodawcą OFF Festivalu jest Artur Rojek, lider Grupy Myslovitz. Ideą organizowanego cyklicznie wydarzenia jest zapoznanie szerokiej grupy odbiorców z twórczością sceny niezależnej - nie tylko muzycznej, ale i szerzej pojętej sfery artystycznej. Festiwal odbywa się od pięciu lat, w tym roku po raz pierwszy w Katowicach./ mBank
Źródło:mBank
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki