mBank organizuje Festiwalu Audiowizualnej Reklamy Internetowej

mBank organizuje festiwal


opr. Arkadiusz Wolski

mBank przygotował I edycję Festiwalu Audiowizualnej Reklamy Internetowej. Jest on elementem działań zmierzających do umacnianie i poszerzanie relacji z klientami.

Udział w Festiwalu polega na zrealizowaniu krótkiego utworu audiowizualnego w dowolnej technice będącego reklamą mBanku. Konkurs skierowany jest do osób zainteresowanych tematyką produkcji interaktywnych mediów cyfrowych, produkcji filmowych oraz reklamy ze szczególnym uwzględnieniem środowiska internetowego.

Zgłoszone prace zostaną poddane pod ocenę profesjonalnemu Jury, któremu przewodniczy Marek Koterski - reżyser filmowy i teatralny, dramaturg oraz scenarzysta.

W celu dotarcia do szerokiego grona potencjalnych uczestników konkursu, mBank zminimalizował wymagania techniczne - tak aby osoby dysponujące nawet najprostszym sprzętem mogły wziąć udział w zabawie. Konkurs zostanie rozstrzygnięty na początku 2004 roku.

Festiwal promowany będzie głównie w Internecie: w serwisie mBanku, w największych filmowych serwisach internetowych oraz w serwisach udostępniających internatom krótkie formy filmowe.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane wspólnie z agencją Biuro Podróży Reklamy specjalizującą się w realizacji kampanii reklamowych w Internecie ze szczególnym uwzględnieniem filmów reklamowych przeznaczonych do dystrybucji za pomocą tzw. marketingu wirusowego.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne