REKLAMA
Dzień domów w Bankier.pl

mBank: Polisa dla zmieniających lokum

2006-04-12 08:30
publikacja
2006-04-12 08:30
mBank, wspólnie z TU Compensa i TU Generali, przygotował pakiet ubezpieczeń dla osób korzystających z kredytu hipotecznego w ramach mPLANU. Nowa oferta ubezpieczeniowa daje gwarancję spłaty zaciągniętego kredytu.

Program ubezpieczeniowy mBanku składa się z trzech ubezpieczeń, do których kredytobiorcy mPLANU przystępują dobrowolnie:

Ubezpieczenie na życie i od trwałej niezdolności do pracy - w przypadku śmierci klienta lub całkowitej i trwałej niezdolności do pracy w wyniku wypadku lub choroby, Towarzystwo Ubezpieczeniowe jednorazowo spłaci pozostałą część zadłużenia klienta. Produkt przygotowany jest we współpracy z TU Compensa Życie SA.

Ubezpieczenie od bezrobocia - umożliwia terminowe spłacanie kredytu, gdy kredytobiorca straci pracę lub zlikwiduje działalność gospodarczą. Ubezpieczone mogą zostać osoby pracujące na czas określony, nieokreślony i prowadzące działalność gospodarczą. Świadczenie obejmuje maksymalnie 12 rat kredytu, opłacane jest przez TU Compensa SA do czasu znalezienia przez klienta nowego źródła dochodu.

Ubezpieczenie nieruchomości - przedmiotem ubezpieczenia są budynki i lokale mieszkalne, w tym również w budowie, wraz z elementami stałymi, będące zabezpieczeniem kredytu. Aby przystąpić do ubezpieczenia, wystarczy złożyć deklarację podczas rozmowy z doradcą kredytowym i wspólnie ustalić sumę ubezpieczenia. Ubezpieczenie zostało przygotowane przez Generali TU SA.

Wprowadzenie pakietu ubezpieczeń to element szerszej współpracy między mBankiem i TU Compensa, TU Compensa Życie, Generali TU SA i Generali Życie TU SA, z którymi mBank współpracuje m.in. przy sprzedaży przez Internet ubezpieczeń komunikacyjnych, życiowych, mieszkaniowych i podróżnych.

mBank / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki