iPhone 4 w Polsce od września

Kamera do wideokonferencji, nagrywanie filmów w HD i większa rozdzielczość ekranu - to tylko kilka z nowości, jakie zaoferuje nowy iPhone.Nowy telefon firmy Apple - iPhone 4 - został zaprezentowany podczas wczorajszej konferencji WWDC w San Francisco.

Nowy iPhone mierzy 9,3 milimetra grubości i jest o 24 proc. cieńszy od modelu 3GS. Telefon posiada kamerę do prowadzenia wideokonferencji, 3,5-calowy ekran z panelem IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli oraz nowy procesor Cortex A4, znany z iPadów. Urządzenie zostało wyposażone w system iOS 4 (oferujący m.in. multitasking oraz iBookstore), aparat o rozdzielczości 5 Mpix, oferujący nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości HD (użytkownicy otrzymają również dostęp do aplikacji iMovie, umożliwiającej edycję plików wideo). Konstrukcja iPhone'a została wzmocniona stalowymi elementami, przód i tył telefonu pokrywa glinokrzemianowe szkło.

iPhone 4 będzie dostępny w wersjach 16 i 32GB od 24 czerwca w USA (ceny: 199$ i 299$), Francji, Niemczech, Wlk. Brytanii i Japonii. W lipcu pojawi się w sprzedaży w kolejnych krajach. Do Polski zawita dopiero we wrześniu.

Więcej szczegółów: www.apple.com/iphone.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne