REKLAMA

eService obsłużył 32 tys. transakcji zbliżeniowych na Coke Live Music Festival

2010-08-26 12:40
publikacja
2010-08-26 12:40

Już po raz piąty Coke Live Music Festival zawitał do Krakowa. Impreza muzyczna zgromadziła rekordową liczbę ponad 40 tysięcy miłośników nowoczesnego rocka. Na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa Polskiego ustawiono trzy olbrzymie sceny, gdzie przez dwa festiwalowe dni stale odbywały się koncerty. Największymi gwiazdami tegorocznej edycji imprezy były zespoły Chemical Brothers, Panic! At The Disco i Muse. 


Preferowanym środkiem płatności podczas imprezy były karty bezstykowe. Za festiwalowe zakupy można było zatem bez trudu zapłacić zbliżając jedynie kartę do czytnika eService.

eService – jeden z liderów na rynku akceptacji kart płatniczych w Polsce, już po raz kolejny udowodnił, że jego rozwiązania technologiczne świetnie sprawdzają się podczas masowych imprez plenerowych.

„eService jest jedynym agentem, posiadającym doświadczenie w obsłudze festiwali o tak dużej skali jak Coke Live Music Festival. Należy pamiętać ze realizacja imprez w takich warunkach zwiększa ryzyko wystąpienia nieplanowanych sytuacji. Dlatego przygotowując się do obsługi imprez masowych kładziemy ogromny nacisk zarówno na właściwe sprawdzenie sprzętu, jak i odpowiednie przygotowanie ekipy serwisowej” – wyjaśnia Marek Paradowski – Prezes Spółki.

Podczas dwóch festiwalowych dni przeprowadzono ponad 32 tysiące transakcji kartowych. Coke Live Music Festival to kolejna, po Selector Festival i Heineken Open’er Festival impreza, którą w tym roku obsłużył eService.

Już teraz Spółka przygotowuje się do obsługi Festiwalu Filmów Amerykańskich we Wrocławiu./ eService S.A.
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki