e-biznes.pl i odeon.pl łączą się

e-biznes.pl i odeon.pl łączą się


Serwis Informacyjny e-biznes.pl wraz z portalem internetowym odeon.pl rozpoczęły współpracę. Celem współpracy jest wzbogacenie oferty obu portali.

Pierwszy etap współpracy to włączenie Serwisu Informacyjnego e-biznes.pl do portalu. Jak powiedział Sylwester Kozak - wydawca e-biznes.pl "Oba przedsięwzięcia mają podobną metodę działania - ciekawy produkt przy jednoczesnym ponoszeniu niewielkich kosztów".

Podobnego zdania jest Dariusz Kuźniewski - prezes spółki odeon.pl "e-biznes to obszerny serwis zajmujący się problematyką nowej gospodarki oraz nowoczesnym metodom zarządzania. Jego zawartość stanowi niezwykle ciekawe uzupełnienie oferty odeon.pl i wpisuje się w naszą strategię rozwijania działu serwisów ekonomicznych."

Serwis e-biznes powstał w marcu 1999 roku. Jego głównym celem było stworzenie płaszczyzny wymiany informacji dotyczącej eCommerce. Na łamach Serwisu ukazują się codzienne informacje oraz ukazały się opracowania dotyczące eCommerce (eZakupy2000, eStart, eCzechy oraz e Polska).

odeon.pl jest z przedsięwzięciem grupy młodych ludzi, którzy własnymi siłami i środkami rozbudowują portal. Ich celem jest budowa klasycznego portalu z informacjami oraz usługami.


+ BiznesNet: Serwis Komórki w odeon.pl
+ BiznesNet: Współpraca Wakcje.pl i Odeon.pl
+ BiznesNet: Odeon.pl zmienia swoje oblicze


opr. Katarzyna Stevenson
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.