REKLAMA

Życie na budowie teraz i 25 lat temu – rozmowa z Jackiem Kazubowskim, członkiem zarządu CDI – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

2021-05-07 18:16
publikacja
2021-05-07 18:16

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W czterdziestym odcinku rozmawiamy o życiu na budowie – teraz i 25 lat temu.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się wiceprezes Sławomir Winiecki oraz Mikołaj Jerzy, a ich gościem specjalnym jest Jacek Kazubowski, członek zarządu należącej do Grupy spółki deweloperskiej- CDI Konsultanci Budowlani. Opowiedział on o swoim bogatym doświadczeniu w budownictwie i początkach w CDI. Następnie rozmawiano o budownictwie obecnie i wiele lat temu – jakie zmiany w prowadzeniu budów zaszły na przestrzeni lat? Jakie najbardziej rozpoznawalne obiekty zrealizowało CDI? Tego dowiecie się w dzisiejszym odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE.

Tematy odcinka:
0:00 Kariera Jacka Kazubowskiego i początki w CDI
8:16 Jak zmieniało się budownictwo na przestrzenie lat?
18:31 Trzy najbardziej rozpoznawalne obiekty zrealizowane przez CDI

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Źródło:GK Immobile - wpisy z bloga
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki