REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na wrzesień 2020 r.

2020-08-28 08:22
publikacja
2020-08-28 08:22
fot. HH / Bankier.pl

Wrzesień przynosi klientom banków podobne wiadomości, co przed miesiącem. Posiadacze kont wycofanych z oferty w Banku Pocztowym i EnveloBanku muszą się przygotować na wzrost niektórych opłat. Nie zabrakło również obniżek na kontach oszczędnościowych.

1 września 2020 r. Bank Pocztowy wprowadzi szereg zmian w swoich dokumentach. Do najważniejszych z nich należy podwyżka opłaty za prowadzenie za Bliskie Konto Pocztowe, Pocztowe Konto Aktywny Nestor, Pocztowe Konto Standard i Pocztowe Konto Nestor oraz obsługę karty w rachunkach w wariancie Pocztowe Konto Standard, Pocztowe Konto Nestor, Pocztowe Konto ZawszeDarmowe i Pocztowe Konto Plus. Tego samego dnia wejdzie również w życie obniżka oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Czytaj więcej: Podwyżki w Banku Pocztowym.

Bliźniacze zmiany zapowiada również EnveloBank. Tego samego dnia zaczną obowiązywać nowe dokumenty regulujące opłaty za konto, oprocentowanie i regulaminy dotyczące prowadzenia rachunków. Bank m.in. podnosi opłatę za prowadzenie EnveloKonta oraz obsługę karty, jednak rezygnuje z opłaty za wypłatę w placówce lub punkcie pocztowym. Podobnie jak w przypadku Banku Pocztowego obniżeniu ulegnie stawka na koncie oszczędnościowym.

14 września br. to data, którą powinni zapamiętać klienci mBanku. Od tego dnia bank nie będzie realizował przelewów ekspresowych zlecanych przez BOK lub w placówce. Klienci mogą jednak bez przeszkód je wysyłać przez bankowość internetową lub mobilną.

Obniżki na kontach oszczędnościowych dotkną w tym miesiącu kolejnych klientów. 1 września br. zmieni się stawka w BNP Paribas Bank Polska, BOŚ Banku i ING Banku Śląskim. Trzy dni później taką samą zmianę wprowadzi Bank Millennium. 15 września przyjdzie kolej na Konto Zasobne w Banku BPS, natomiast 18 września to data, kiedy nowa stawka obejmie konta oszczędnościowe w Banku Pekao otwarte przed 1 lipca br.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na wrzesień 2020 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki