REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na lipiec 2021 r.

2021-07-09 16:00
publikacja
2021-07-09 16:00
Bankowy rozkład jazdy na lipiec 2021 r.
Bankowy rozkład jazdy na lipiec 2021 r.
/ Pexels

Wakacje nie przeszkodziły bankom na wprowadzanie nowości w swoich ofertach – w szczególności w przypadku aplikacji mobilnych. Początek tego miesiąca to także zmiany w kredytach i pożyczkach oraz otwarcie możliwości składania wniosków w ramach programu „Dobry start”.

1 lipca 2021 r. to data, na która powinni zwrócić uwagę kredytobiorcy. Od tego dnia wracają bowiem limity kosztów, które obowiązywały przed epidemią. Czytaj więcej: Pożyczkowy reset – wracają przedepidemiczne limity kosztów.

Od tego samego dnia można składać w bankowości internetowej wnioski w ramach programu „Dobry Start”. O takiej możliwości poinformowali m.in. Bank Millennium, Bank Pekao, mBank czy Nest Bank. Czytaj więcej: Dobry Start – rusza nabór wniosków.

W ciągu kilku pierwszych dni lipca niektóre banki postawiły na nowe tabele oprocentowania. Największe zmiany można było zauważyć m.in. w BFF Banking Group (obniżka na kwartalnej Lokacie Facto), neoBanku (podwyżka, a później obniżka na 3-miesięcznej neoLokacie Zysk) czy Inbanku (podwyżka na 3, 6, 12-miesięcznej Lokacie standardowej).

Początek miesiąca przyniósł również zmiany w aplikacjach mobilnych kilku banków. BOŚ Bank udostępnił Blika, PKO Bank Polski wprowadził możliwość potwierdzania transakcji biometrią a Santander Bank Polska rozszerzył funkcje aplikacji o Autopay oraz możliwość zakupu ubezpieczenia na życie i zdrowie. 

7 lipca br. mBank zmienił brzmienie kilku swoich regulaminów. Część zmian wynika z konieczności aktualizacji adresu siedziby banku, część jest podyktowana rozszerzeniem zapisów nt. Blika. Bank planuje wprowadzenie usługi umożliwiającej płacenie nim zbliżeniowo.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na lipiec 2021 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (1)

dodaj komentarz
czeczap
W banku internetowym BlackCatCard macie darmowe konto i kartę. Zakłada się całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo do 14 lipca dla nowych klientów oferują 20 euro, czyli około 100 zł premii :)

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki