REKLAMA

Czekają nas podwyżki opłat. Bankowy rozkład jazdy na luty 2021 r.

Monika Dekrewicz2021-01-29 09:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2021-01-29 09:00
fot. Michał Kaźmierczak / FORUM

W lutym wejdzie w życie nowa tabela opłat i prowizji w Nest Banku oraz odświeżone warunki kont oszczędnościowych w Banku Pekao. Obie informacje oznaczają dla klientów gorsze warunki posiadanych produktów.

1 lutego 2021 r. zacznie obowiązywać zapis wprowadzony w odświeżonym w listopadzie ubiegłego roku regulaminie kart debetowych w mBanku. Od tego dnia osoby, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia, nie będą mogły dokonywać płatności kartowych związanych z grami hazardowymi.

15 lutego 2021 r. to data, która dotyczy dwóch najważniejszych informacji tego miesiąca. To właśnie tego dnia wchodzi w życie nowa tabela opłat i prowizji w Nest Banku, która wprowadza podwyżki opłat za wypłaty z bankomatów obcych (poza Euronet), internetowe przelewy ekspresowe, przelewy SORBNET, przelewy SWIFT, drugi i każdy kolejny przelew wewnętrzny z konta oszczędnościowego, niektóre usługi w oddziale i na infolinii. W cenniku pojawi się również prowizja za przewalutowanie. Czytaj więcej: Podwyżki w Nest Banku.

Tego samego dnia zacznie obowiązywać nowa stawka na Koncie oszczędnościowym i Koncie oszczędnościowym Premium w Banku Pekao na nowo otwartych rachunkach. Nowe oprocentowanie spadnie do 0,01 proc. w skali roku. Niecały tydzień wcześniej, tj. 9 lutego br., wprowadzona zostanie poprzednia tura zmian w stosunku do kont otwartych nie później niż 30 listopada ubiegłego roku.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na luty 2021 r.

MDe

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (4)

dodaj komentarz
czytacz
Niech się nie ośmieszają z tym 0,01 procenta.To kpina z klientów banku.Niech kredyt dadzą chociaż na jeden procent.Ale nie za kredyt 10 procent,a za lokatę 0,01 procent.ABSURD I PARANOJA!
OSZCZĘDZANIE NIE MA SENSU-lepiej RABOWAĆ!
demeryt_69
W jakim celu ta niewiasta tutaj sieje panikę? Po zmianach w Nest klienci wciąż mają BEZWARUNKOWO darmowy ROR z możliwością nieograniczonych darmowych wypłat kartą z bankomatów €net oraz darmowych wypłat BLIK z jakichkolwiek bankomatów w Polsce.

Opłata za przelew natychmiastowy wzrasta do 4 zł, co z wyjątkiem
W jakim celu ta niewiasta tutaj sieje panikę? Po zmianach w Nest klienci wciąż mają BEZWARUNKOWO darmowy ROR z możliwością nieograniczonych darmowych wypłat kartą z bankomatów €net oraz darmowych wypłat BLIK z jakichkolwiek bankomatów w Polsce.

Opłata za przelew natychmiastowy wzrasta do 4 zł, co z wyjątkiem ROR w Santander, jest wciąż najniższą opłatą za tego rodzaju przelew - to najtańsze konto na rynku!

PS. Nie byłbym zdziwiony gdyby Nest zażądał od Bankiera sprostowania.
eagleeye
Pamiętam jak wmawiano nam że będzie taniej bo przez net i internet jest obsługa. I co ludzi zwalniają a koszty coraz większe za obsługę kont
demeryt_69
Nie kłamali - jest taniej, ale dla nich :)

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki