REKLAMA

Zmiany kadrowe w Pioneer Pekao TFI

2010-06-18 13:20
publikacja
2010-06-18 13:20

W dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza Pioneer Pekao TFI przyjęła rezygnację Piotra Żochowskiego ze stanowiska wiceprezesa Zarządu. Jednocześnie do Zarządu spółki powołany został Tomasz Orlik.


Piotr Żochowski od 10 lat związany jest z Pioneer Pekao TFI, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa ds. finansowych - Chciałbym podziękować  Piotrowi Żochowskiemu za jego wkład w budowaniu pozycji Pioneer Pekao,  lidera polskiego rynku funduszy inwestycyjnych. Jednocześnie  życzę mu powodzenia w dalszej karierze zawodowej - mówi Krzysztof Lewandowski, prezes Zarządu Pioneer Pekao TFI.


Tomasz Orlik, który 18 czerwca wszedł w skład w Zarządu Pioneer Pekao TFI, od końca 2000 roku jest wiceprezesem Pioneer Pekao Investment Management  gdzie nadzoruje prace Pionu Operacyjnego. Do maja 2010 zasiadał także w Radzie Nadzorczej Pioneer Pekao TFI. W  zarządzie Pioneer Pekao TFI będzie odpowiadał za działalność operacyjną spółki.


Tomasz Orlik ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz studia podyplomowe w zakresie Ubezpieczeń na Życie w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości. W 1990 roku podjął pracę w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych w Departamencie Rynków Kapitałowych. Następnie od roku 1992 do 1997  pracował w Banku Pekao S.A. i w spółce  w Financial Services Sp. z o.o.. W 1997 roku został Dyrektorem Departamentu ds. Funduszy Emerytalnych w Pioneer Pierwszym Polskim Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A.. Od 1998 roku do końca listopada 2000 roku, był Członkiem Zarządu Pioneer Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A., odpowiedzialnym za finanse i administrację. Od 2001 do maja 2010 roku był także Członkiem Rady Nadzorczej Pioneer Pekao Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A.  Od końca 2000 roku jest wiceprezesem Pioneer Pekao Investment Management.  / Pioneer Pekao TFI SA
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki