REKLAMA

Zima nie wyszła rządowi na dobre. Przynajmniej sondażowo

2023-03-23 07:31
publikacja
2023-03-23 07:31

Z badania Ipsos opublikowanego w czwartkowym "SE" wynika, że 47 proc. ankietowanych źle ocenia działania, które rząd podjął przed rozpoczęciem okresu grzewczego. Kolejne 49 proc. obawia się, że nie będziemy należycie przygotowani do kolejnej zimy. Niemal 50 proc. badanych przyznało też, że musiało obniżyć temperaturę w mieszkaniu.

Zima nie wyszła rządowi na dobre. Przynajmniej sondażowo
Zima nie wyszła rządowi na dobre. Przynajmniej sondażowo
fot. Andrey_Popov / / Shutterstock

"Super Express" opublikował te wyniki e czwartkowym wydaniu. To dane z raportu "Polska po zimie. Marzec 2023" organizacji More in Common Polska. Wynika z nich, że 47 proc. Polaków źle ocenia działania rządu w sprawie cen energii i jej dostępności. "Dobrze" działania te oceniło 31 proc. badanych, 20 proc. odpowiedziało "ani dobrze, ani źle", a 2 proc. nie ma zdania.

Z badania wynika również, że blisko połowa Polaków (49 proc.) musiała w zimę obniżyć temperaturę w mieszkaniu, a 34 proc. nie dogrzewało mieszkań. (PAP)

amk/ akub/

Źródło:PAP
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (7)

dodaj komentarz
grzegorzkubik
Zimą PIS miało ze 33% poparcia a teraz ma 37 - 38%. Węgiel jest z dopłatą, gaz jest i prąd jest.
jan_karter
Podatki coraz wyższe, inflacja bije rekordy, bieda rośnie w zastraszającym tempie. Osiągnięcia dobrozmiennych.
pagodzik
W normalnym kraju rzad nie podejmuje zadnych dzialan, po prostu nie przeszkadza ludziom dzialac.

Ale w totalitarnym panstwie POPiSLD wszystkimi musi zajac sie opiekunczy rzad...
luckyrich
Naiwnie myślimy że ludzie idą do polityki dla dobra kraju a nie własnego. Ciągle jakieś afery.... widmo porażki zagląda w oczy i trezba jeszcze zdążyć się nachapać, bo powrót do koryta może zając wiele lat.... albo trwać wieczność. Rządzący doprowadzili do tego, że nieudacznik uważa pracujących za frajerów. Politycy i ich członkowie Naiwnie myślimy że ludzie idą do polityki dla dobra kraju a nie własnego. Ciągle jakieś afery.... widmo porażki zagląda w oczy i trezba jeszcze zdążyć się nachapać, bo powrót do koryta może zając wiele lat.... albo trwać wieczność. Rządzący doprowadzili do tego, że nieudacznik uważa pracujących za frajerów. Politycy i ich członkowie rodziny, kumple są bardzo wszechstronni. Znają się na wszystkim… na mediach…sporcie, zdrowiu, na energii, na paliwach…. Politycy mają w naturze, że idą po władzę i na urzędy, by załatwiać interesy własne, swoich kumpli i rodziny. Posadki w urzędach, spółkach państwowych, komisjach, fundacjach... nagrody, odprawy, ustawiane przetargi… służbowe samochody i mieszkania, ochroniarze. Żaden polityk nie pomoże nam bardziej niż sami możemy sobie pomóc. Po prostu trzeba robić swoje. Zobaczcie ksiazke pt. Emerytura nie jset Ci potrzebna . Opisuje proste zasady budowania majątku. Ludzie sami mogą wiele osiągnąć w tym kraju bez niczyjej łaski i to wcale nie jakimiś skomplikowanymi metodami.
_as
nie podobała się "ciepła woda" za PO? Jeszcze jedna kadencja pisu i będzie problem nie tylko z ciepłem ale i z zimną wodą i prądem
pdox
POPiSu. To jest ten sam PZPRbis, tylko z podziałem na frakcje - dla kraju nie ma znaczenia, którzy akurat chłepczą z koryta, o to jest tylko realna walka między nimi, ale linia partii jest jedna, co widać po większości ważnych głosowań.

Powiązane: Ogrzewanie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki