REKLAMA
JUŻ TYLKO DZIŚ

Zbigniew Girzyński zawieszony w prawach członka PiS

2008-09-18 21:54
publikacja
2008-09-18 21:54
Prezes PiS Jarosław Kaczyński zawiesił Zbigniewa Girzyńskiego w prawach członka partii. Informację tę potwierdził Informacyjnej Agencji Radiowej rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Adam Bielan.

Zbigniew Girzyński wczoraj wystąpił w telewizji TVN24, czym złamał uchwałę komitetu politycznego PiS o bojkocie tej stacji. Bielan dodał, że poseł sam wnioskował o poddanie się karze. Wszczęte zostało też postępowanie dyscyplinarne w jego sprawie.

Adam Bielan dodał, że Girzyński swoim występem w TVN24 chciał zwrócić uwagę na wagę sprawy, której dotyczyła rozmowa - czyli odejścia Sławomira Cenckiewicza z Instytutu Pamięci Narodowej. Według posła PiS, doprowadziły do tego naciski polityków Platformy Obywatelskiej.
Źródło:IAR
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Telewizja

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki