Zarządzanie zadaniami w komórce

Zarządzanie zadaniami w komórce


Łukasz Jonak

Firma Speed wprowadziła na rynek system przeznaczony na telefony Nokia 6310i, wspomagający zarządzanie pracą przedstawicieli terenowych.

System stworzony jest w technologii MIDP (Mobile Information Device Profile), dzięki czemu uzyskano w pełni funkcjonalną aplikację mobilną na najtańsze urządzenie przenośne - telefon komórkowy.

System składa się z część mobilnej, której podstawą jest telefon Nokia 6310i i części biurowej, dostępnej przez przeglądarkę internetową.

Zarządzanie Zadaniami wdrożone zostało w firmie transportowej Forline z Gdyni, działającej na terenie całego kraju i Europy. Z systemu korzysta 35 kierowców, którzy wszelkie zlecenia i zadania odbierają przez telefon komórkowy. Realizacja tych zadań, zgłoszenie postoju czy awarii, odbywa się poprzez wybranie konkretnej opcji w aplikacji i przesłanie jej do firmy przy wykorzystaniu technologii GPRS.

Zarządzanie Zadaniami pozwoliło firmie zredukować koszty obsługi transportu i umożliwiło lepsze i szybsze planowanie i kontrolę czasu pracy pracowników.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.