ZUS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientom

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientom. Mobilne punkty można dziś spotkać w galeriach handlowych niektórych miast w Polsce.

Między innymi w Olsztynie, Rybniku, Warszawie czy Nowym Sączu. Pracownicy Zakładu zachęcają do zakładania bezpłatnych kont na Platformie Usług Elektronicznych. Wystarczy mieć ze sobą dokument tożsamości. Dzięki temu bez wychodzenia z domu, przez Internet mamy wgląd do wszystkich swoich danych mówi Piotr Sułkowski z nowosądeckiego oddziału ZUS.

Między innymi mamy dostęp do kalkulatora emerytalnego czy do zgromadzonych składek. Akcja potrwa w Nowym Sączu do 15.00.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Monika Chrobak /buch

Źródło: IAR
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium przedsiębiorcy

Brak wydarzeń

Kalkulator odsetek

Aby obliczyć wartość odsetek, podaj kwotę zaległości oraz zakres dat.

? Odsetki ustawowe nalicza się od dnia, gdy zobowiązanie staje się wymagalne. Jeżeli spłata miała nastąpić 10-tego, to odsetki naliczane są od 11-tego.
? Data kiedy zobowiązanie będzie regulowane. Jeżeli przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, to należy wpisać datę pierwszego kolejnego dnia roboczego.
? Stawkę obniżoną do wysokości 75% stawki podstawowej stosuje się tylko do zaległości powstałych po 1 stycznia 2009 roku. Odsetki w obniżonej stawce pobiera się, gdy podatnik złoży korektę zeznania i w ciągu 7 dni od niej wpłaci zaległość.