REKLAMA

Xi Jinping pogratulował Joe Bidenowi zwycięstwa w wyborach w USA

2020-11-25 15:54
publikacja
2020-11-25 15:54
fot. CARLOS GARCIA RAWLINS / Forum

Przewodniczący ChRL Xi Jinping pogratulował w środę Joe Bidenowi zwycięstwa w wyborach prezydenckich w USA i ocenił, że stabilny rozwój relacji chińsko-amerykańskich leży w interesie całego świata – poinformowała oficjalna chińska agencja prasowa Xinhua.

„Promowanie zdrowego i stabilnego rozwoju relacji chińsko-amerykańskich nie tylko służy fundamentalnym interesom mieszkańców obu krajów, lecz jest również spełnieniem powszechnych oczekiwań społeczności międzynarodowej” – napisał do Bidena chiński przywódca, cytowany przez Xinhua.

Xi wyraził nadzieję, że oba kraje będą działały w myśl zasady unikania konfliktów i konfrontacji, a także wzajemnego szacunku i obustronnie korzystnej współpracy, oraz że poradzą sobie z dzielącymi je różnicami i połączą siły z innymi państwami na rzecz promocji światowego pokoju i rozwoju.

Tego samego dnia wiceprzewodniczący ChRL Wang Qishan wysłał notę gratulacyjną do Kamali Harris, która kandydowała w wyborach wspólnie z Bidenem i według prognoz zostanie wiceprezydentem USA – podała Xinhua.

Pekin długo wstrzymywał się z oficjalnymi gratulacjami dla Bidena, który w ocenie amerykańskich mediów zapewnił sobie wystarczającą liczbę głosów elektorskich, by zostać kolejnym prezydentem USA. 13 listopada kandydatowi Demokratów pogratulował rzecznik chińskiego MSZ Wang Wenbin.

Nie jest jasne, dlaczego przywódca Chin tak długo zwlekał z gratulacjami, ale zdaniem niektórych komentatorów Pekin chciał uniknąć pogorszenia stosunków z obecnym prezydentem Donaldem Trumpem, który nie uznał swojej porażki.

Z Kantonu Andrzej Borowiak (PAP)

anb/ mal/

Źródło:PAP
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
ajwaja
Jesli Joe zostanie prez. (2 miesiace+), duza wygrana Chin, przyspieszy przewaga Chin
Biden jest slaby, zapowiedzial wzrost podatków, fake z CO2 znowu, wojenki jak tamte w Syrii, Libii, Afganistanie itd., a stare wszelkie mozliwe problemy nie znikna

Kasy juz nie ma i jak dawniej u Jankesów nigdy nie bedzie
ajwaja
Ciekawy final "wyborów" Operacja Dominion
Co zawiodło podczas operacji?

"""Cała operacja mogłaby pozostać niezauważona, gdyby nie rekordowe głosowanie "na żywo" zwolenników prezydenta Trumpa, którzy złamali "oszukańczy algorytm" i zmusili operatorów oszukańczego
Ciekawy final "wyborów" Operacja Dominion
Co zawiodło podczas operacji?

"""Cała operacja mogłaby pozostać niezauważona, gdyby nie rekordowe głosowanie "na żywo" zwolenników prezydenta Trumpa, którzy złamali "oszukańczy algorytm" i zmusili operatorów oszukańczego systemu do gorączkowego zamieszania, popełniania błędów i w rezultacie "zapalenia światła".

Najwyraźniej wybory w niektórych krajach europejskich, w Ameryce Łacińskiej i ewentualnie w Kanadzie, zostały sfałszowane w ten sam sposób. W Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich około 15 lat również tak się działo, ale głównie lokalnie - na Florydzie w Kalifornii, w primariatach Partii Demokratycznej w 2016 roku, kiedy zwyciężył senator Bernie Sanders, a była sekretarz stanu Hillary Clinton została kandydatką na prezydenta. Istnieją również dowody na to, że Barack Obama, który służył przez dwie kadencje w Białym Domu, skutecznie "zwolnił" republikańskiego kandydata Mitta Romneya w wyborach prezydenckich.
Demokraci również oszukiwali Trumpa w 2016 roku, ale skromniej niż cztery lata później, myśląc, że to by wystarczyło, ale Trump "złamał algorytm" już wtedy.

Słowa Bidena o "najbardziej rozbudowanej i wszechogarniającej organizacji oszukującej w wyborach"? On mówił prawdę.""
ajwaja odpowiada ajwaja
Czyje serwery zostały skonfiskowane?
________________
""Podczas wieców wyborczych prezydent Donald Trump ogłosił: "Mamy ich wszystkich" lub "Mamy ich wszystkich!". W nadchodzących tygodniach - jeśli nie dniach - Amerykanie dowiedzą się konkretnie o co mu chodzi.

Te szczegóły obiecują
Czyje serwery zostały skonfiskowane?
________________
""Podczas wieców wyborczych prezydent Donald Trump ogłosił: "Mamy ich wszystkich" lub "Mamy ich wszystkich!". W nadchodzących tygodniach - jeśli nie dniach - Amerykanie dowiedzą się konkretnie o co mu chodzi.

Te szczegóły obiecują wstrząsnąć Amerykanom do głębi, ujawniając lata zakorzenionej korupcji politycznej odzwierciedlonej w oszustwie wyborczym.
Więc skąd Powell wie to, co ona wie? Jak powiedziała Dobbsowi, "Wypuszczę Krakena".

W tym przypadku, "Kraken" nie jest mitycznym potworem morskim, ale programem, którego CIA i Departament Obrony używa do zdobywania informacji o wrogach narodu poprzez hakowanie komputerów i telefonów komórkowych.

Po rozmowie Powella z Dobbsem, zaczęły krążyć doniesienia o amerykańskiej operacji wojskowej przeprowadzonej w celu przejęcia serwerów w Niemczech. Początkowo wielu uważało, że serwery te należą do dwóch firm zajmujących się technologią wyborczą, Dominion i Scytl. Założona przez Wenezuelczyków firma Dominion wyprodukowała wątpliwe maszyny do głosowania, wykorzystywane w tegorocznych wyborach.

Ale serwery te najwyraźniej należą do CIA, która ma biuro terenowe we Frankfurcie. Departament Stanu również prowadzi konsulat w tym mieście.""

https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2020/11/whose-servers-were-confiscated-3554326.html

Powiązane: Wybory w USA

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki