WAŻNE

Wyniki PKO Banku Polskiego po III kw. 2014

2014-11-05 23:22
publikacja
2014-11-05 23:22
Bankier.pl

Zapraszamy do oglądania retransmisji z konferencji prasowej, w ramach której Zarząd PKO Banku Polskiego przedstawił wyniki Grupy PKO Banku Polskiego po III kwartale 2014 roku.

Wyniki Grupy PKO Banku Polskiego po III kwartale 2014

Start odtwarzacza ...

- PKO BP liczy, że 2014 rok zakończy kosztami ryzyka poniżej 120 pb, a w 2015 roku trend spadających kosztów ryzyka będzie kontynuowany. Bank ma trochę wyższy apetyt na ryzyko w segmencie kredytów konsumpcyjnych" - mówił w październiku w rozmowie z Polską Agencją Prasową Bartosz Drabikowski, wiceprezes banku. Prognozy dynamiki kosztów ryzyka nie zmieniły wyniki przeglądu AQR. Za PKO Bankiem Polskim fuzja prawna z przejętą Nordeą - a przed bankiem i klientami - droga przez fuzję operacyjną. I oczywiście środowisko rekordowo niskich stóp procentowych.

Warto także zauważyć inny rekord - rekord ustanowiony przez Prezesa Banku. Zbigniew Jagiełło zarządza PKO Bankiem Polskim już od pięciu lat - jak pamiętamy z czasów przed 2009, nie jest to łatwa sztuka. To także dziesięciolecie notowań Banku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło:
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki