Wyborowa w Top 5 wódek na świecie

"Drinks International", najbardziej opiniotwórczy magazyn dedykowany alkoholom, w ostatnim rankingu Hot Bar Brands zaliczył markę Wyborowa do grona pięciu najlepiej sprzedających się wódek na świecie. Wyborowa znalazła się "Drinks International" Wyborowa to najlepiej sprzedającą się polska wódka w kategorii Best selling vodka.

- Pracując ponad 12 lat w branży gastronomicznej, w zasadzie od zawsze miałem styczność z wódką Wyborowa. W Wielkiej Brytanii jest marką uwielbianą przez barmanów i posiada status "bartender's friend". Ma to związek z jej uniwersalnością oraz wyjątkową jakością. Bogactwo smaków oraz wizerunek sprawia że jest wódką szeroko polecaną. Z mojego doświadczenia wiem, że ten, kto raz zasmakował Wyborowej pozostaje z nią na zawsze - twierdzi Maciej Starosolski, ambasador wódek Wyborowa SA/Pernod Ricard.

Ranking Hot Bar Brands 2010 przygotowano na podstawie badania przeprowadzonego w 50 najlepszych lokalach na świecie. Wzięli w nim udział zarządzający elitarnymi barami, eksperci i autorzy tekstów w dziedzinie barmaństwa.

- Wyborowa to bez wątpienia najlepsza polska wódka. W Londynie jest niezwykle popularna, a klienci bardzo często chwalą jej smak. Jest serwowana w 90 procent barów, w których pracowałem przez ostatnie dziewięć lat, a także w Bedford i Strand, gdzie pracuję obecnie. Uważam, że jest to świetnej jakości wódka w przystępnej cenie - zapewnia Adamo Verbano, barman znajdujący się w czołówce londyńskiej sceny barmańskiej.

Agencje badawcze, Leslie Henry Marketing Research we współpracy z Hill Taylor, które działają pod auspicjami brytyjskiego stowarzyszenia Market Research Society zrealizowały badania. Brano pod uwagę ponad 120 różnych źródeł takich jak m.in.: strony internetowe, przewodniki, czy listy Drinks International. Aby zakwalifikować się do badania, bary musiały zostać wymienione przynajmniej w dwóch wiarygodnych źródłach, jako najlepsze w regionie. Respondenci byli przepytywani kategoria po kategorii, która marka w ich mniemaniu jest najgorętsza, tzn. której wzrasta nie tylko sprzedaż ale także popularność. Następnie byli przepytywani, który produkt najlepiej się sprzedaje. Grupa 700 autorytetów, którzy wzięli udział w badaniu, składa się z tych samych osób, które głosowały na World’s 50 Best Bars.

- Wysoka pozycja marki Wyborowa w rankingu Hot Bar Brands zupełnie nie jest dla mnie zaskoczeniem i jestem przekonany, że w kolejnych latach będzie tylko lepiej. Wyjątkowy charakter, fantastycznie zbilansowany smak z nutką orzecha, niezmienna jakość z przywiązaniem do tradycji produkcji oraz jednocześnie z nowoczesnym podejściem do wymagań rynku, daje nam idealny produkt w zasadzie dla każdego. Lata doświadczeń w produkcji wódki sprawiają, że Wyborowa jest produktem bezpiecznym i stąd taka popularność wśród barmanów. Doskonale sprawdza się przeróżnych koktajlach zarówno tych prostych jak i najbardziej wyszukanych i klasycznych. Po prostu - Exquisite! - dodaje Maciej Starosolski.

/ Autor: IP
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~uhh

krajowa z biedrony jest lepsza

!