REKLAMA

Sondaż: 54 proc. Polaków za zamknięciem wszystkich szkół

2020-10-24 06:45
publikacja
2020-10-24 06:45
fot. Julia M Cameron / Pexels

54 proc. Polaków uważa, że wszystkie szkoły, przedszkola i żłobki powinny być zamknięte. 35 proc. jest przeciwnego zdania - wynika z sondażu dla sobotniego "Super Expressu" przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster.

Jak podkreśla dziennik, większość Polaków uważa, że wszystkie szkoły, przedszkola oraz żłobki powinny być zamknięte. Taki jest wynik sondażu przeprowadzonego dla gazety przez Instytut Badań Pollster. 54 proc. Polaków jest za takim rozwiązaniem, 35 proc. jest przeciwnego zdania, a 11 proc. pytanych odpowiedziało, "nie wiem".

Sondaż przeprowadzono przez Instytut Badań Pollster w dniach 22-23 października.

Obecnie nauka zdalna obowiązuje od 4 klasy szkoły podstawowej. (PAP)

nmk/ par/

Źródło:PAP
Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (14)

dodaj komentarz
jarekzbyszek
Sondaż wśród moherowych babć. Rodzice nie są zachwyceni.
bool
w takim razie większość Polaków to thebille
carlito1
Sondaż rodem z tvpis .... Nie znam nikogo co chce znowu z dziećmi w domu siedziec....
harrytracz
Polak niewyedukowany = Polak łatwo wierzący w przekaz TVPis
harrytracz
O ile my jesteśmy w stanie sami dojść do wniosku że maseczki mało co dają to sobie wyobraźcie pokolenie młodych którym tłuczą do głowy strach i restrykcje
warszawyak
Ten wirus to zbawienie dla zadłużonych rządów na pozbycie się kosztownych emerytów .
bankster-kreator
Nie dość, że program nauczania jest coraz gorszy w szkołach, jakość nauczania spada. Zerowy nacisk i coraz większe ograniczanie przedmiotów ścisłych na rzecz przedmiotów o niczym. To jeszcze przenoszenie dzieci na nauczanie zdalne w formie aktualnego chaosu. Te 54% osób nawet nie ma pojęcia jak wielką krzywdę robi Nie dość, że program nauczania jest coraz gorszy w szkołach, jakość nauczania spada. Zerowy nacisk i coraz większe ograniczanie przedmiotów ścisłych na rzecz przedmiotów o niczym. To jeszcze przenoszenie dzieci na nauczanie zdalne w formie aktualnego chaosu. Te 54% osób nawet nie ma pojęcia jak wielką krzywdę robi swoim dzieciom i wnukom.
warszawyak
Taaaak , najlepiej niech seniorzy odejdą z tego świata jak najszybciej . Krzywdę , ale komu ?
bankster-kreator odpowiada warszawyak
Nie wiem czy zauważyłeś aktualny poziom w szkołach jaki jest teraz a jaki był kiedyś 15-20 lat temu. Dzieci są po prostu coraz głupsze a przez tą dezorganizację w szkołach będą jeszcze głupsze. Tak to niestety działa. Jak dziecko jest małe to chłonie najwięcej wiedzy. I możesz małe dziecko wychować z psami to Nie wiem czy zauważyłeś aktualny poziom w szkołach jaki jest teraz a jaki był kiedyś 15-20 lat temu. Dzieci są po prostu coraz głupsze a przez tą dezorganizację w szkołach będą jeszcze głupsze. Tak to niestety działa. Jak dziecko jest małe to chłonie najwięcej wiedzy. I możesz małe dziecko wychować z psami to będzie szczekało jak inne psy lub w kurniku to będzie piało jak inne kury. Poczytaj sobie o tym jak nie wiedziałeś. Dlatego jak zaprzepaścisz nauczanie dzieci aktualnych młodych roczników to będą ...wstaw sobie tam cokolwiek głupiego chcesz i większość już tego nie nadrobi. Starsi powinni dbać o młodszych a nie odwrotnie. Spójrz jak to działa w naturze i zastępowaniu pokoleń.
artureg
Bo 54% Polaków jest leniwych, a przez to słabo wykształconych. Zamiast pracować za 2 tysiące wolą siedzieć w domu i oglądać telewizję.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki