REKLAMA

Wstrzymany Baltic Pipe, błagamy o pomoc!!! – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

2021-06-10 17:20
publikacja
2021-06-10 17:20

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W czterdziestym piątym odcinku rozmawiamy o Baltic Pipe, OZE

W 45 odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiamy o przebiegu realizacji jednej z najbardziej medialnych inwestycji, w której biorą udział spółki Grupy – Atrem S.A. i Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. Mowa o gazociągu Batic Pipe i plotkach, newsach oraz ryzykach związanych z jego realizacją. W drugiej części odcinka tematem dyskusji są rozporządzenia lub ich brak, absurdy z nimi związane i pytanie: jak hotelarz ma ustalić ilu gości przyjąć, przy założeniu poufności informacji medycznej?

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym piątym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz Mikołaj Jerzy, a ich gościem specjalnym jest Andrzej Goławski, prezes zarządu należącej do Grupy spółki Atrem.

Tematy odcinka:
0:00 Baltic Pipe, OZE
16:52 Błagamy o pomoc

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Źródło:GK Immobile - wpisy z bloga
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki