REKLAMA

Wspólna promocja Euronetu i sieci Euro-Apteka

2009-01-16 13:50
publikacja
2009-01-16 13:50
Euronet organizuje promocję kosmetyków Vichy we współpracy z ogólnopolską siecią Euro Apteka. Wszyscy użytkownicy bankomatów Euronetu  – którzy zgłoszą się do dowolnej apteki sieci z wydrukiem potwierdzającym transakcje – otrzymają rabat 15% na zakup kosmetyków Vichy LIFTACTIV CxP oraz upominek  w postaci miniproduktu Vichy do każdego zakupionego kosmetyku. 
Obecnie już 60% użytkowników, którzy realizują operacje finansowe w urządzeniach sieci Euronet, pobiera z bankomatu wydruki potwierdzające transakcje. Promocja trwa od 15 stycznia do 14 lutego br. 

W promocji mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy bankomatów, którzy realizują transakcje finansowe w urządzeniach sieci Euronet na terenie całego kraju oraz pobiorą  z bankomatu wydruk potwierdzający dokonanie operacji. Aby skorzystać z promocji, wystarczy w okresie jej obowiązywania zgłosić się z potwierdzeniem wypłaty do dowolnej placówki sieci Euro Apteka, w skład której wchodzą m.in. apteki Euro Apteka oraz Apteki Polonez.  

Każdy okazany przy kasie wydruk potwierdzający transakcję uprawnia klienta do zakupu dowolnego produktu marki Vichy z serii LIFTACTIV CxP z rabatem 15%.  

Do każdego zakupionego kosmetyku dołączony zostanie upominek w postaci miniproduktu Vichy. Warunkiem uczestnictwa w akcji promocyjnej jest wyrażenie przez klienta zgody na przekreślenie okazanego wydruku przez pracownika apteki. Każde potwierdzenie transakcji, pobrane z bankomatu Euronet, uprawnia do jednorazowego uczestnictwa w promocji. 

„Mechanizm promocji zachęca użytkowników bankomatów do pobierania wydruków potwierdzających transakcje, co przyczynia się również do popularyzowania jednego  z najkorzystniejszych dla klienta nawyków. Potwierdzenia wypłaty umożliwiają nie tylko monitorowanie i analizę przebiegu transakcji, ale również ułatwiają klientom swobodne kontrolowanie stanu swojego konta i częstotliwości dokonywanych operacji” – powiedziała Zuzanna Smolarek-Wójcik, Marketing Manager firmy Euronet. „Obecnie już 60% użytkowników bankomatów Euronet pobiera wydruki potwierdzające transakcje i przechowuje je od 2 do 8 tygodni” – dodaje Zuzanna Smolarek-Wójcik.  

Wspólna promocja Euronetu i sieci Euro Apteki zapewnia klientom najkorzystniejszą obecnie na rynku ofertę zakupu kosmetyków z serii Vichy LIFTACTIV CxP. Objęty promocją produkt to przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący i ujędrniający, który dzięki synergii peptydów   
i stale uwalnianej witaminy C likwiduje zmarszczki i przywraca skórze jędrność.  

Krem jest dostępny w placówkach Euro Apteki na terenie całego kraju.  

Wydruki uprawniające do udziału w promocji można pobrać we wszystkich bankomatach sieci Euronet. Obecnie firma posiada ponad 1600 bankomatów własnych oraz zarządza ponad 1300 bankomatami należącymi do różnych banków. Pełny regulamin konkursu oraz lista aptek uczestniczących w promocji dostępne są w siedzibie firmy Euronet.


/ Bankomat 24/Euronet
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki