REKLAMA

Wracają promocje w kredytach hipotecznych – ING z nową ofertą

2020-11-23 09:55
publikacja
2020-11-23 09:55
Shutterstock

Od 23 listopada dostępna jest nowa promocyjna oferta kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim. Kilku innych kredytodawców także nadal proponuje specjalne warunki dla poszukujących finansowania zakupu nieruchomości.

Specjalne warunki cenowe dla wybranych typów klientów to od pewnego czasu stały element w repertuarze kilku banków konkurujących o kredytobiorców poszukujących kredytu hipotecznego. Promocje mają zwykle określony, dość krótki okres obowiązywania, a po ich wygaśnięciu pojawiają się kolejne edycje akcji.

Na taki ruch, po raz kolejny w tym roku, zdecydował się ING Bank Śląski. Pod hasłem „Zima na swoim” bank promuje kilka wariantów kredytu hipotecznego. Warunki cenowe są jednak gorsze niż w poprzedniej edycji akcji promocyjnej, która przestała obowiązywać 22 listopada.

Promocja kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim

Kwota kredytu hipotecznego objętego promocją musi mieścić się w przedziale od 100 tys. zł do 1,5 mln zł. Klient musi także posiadać lub założyć przed podpisaniem umowy o finansowanie rachunek osobisty w banku, z deklaracją comiesięcznych wpływów w kwocie 2 tys. zł. Dodatkowo co najmniej jedna osoba powinna zawrzeć umowę ubezpieczenia indywidualnego za pośrednictwem ING Banku Śląskiego.

Klienci banku, podobnie jak w poprzednich edycjach, mają do wyboru kilka wariantów promocji:

  • „Łatwy start” – z marżą 2,10 pp. i zerową prowizją,
  • „Lekka rata” – z marżą 1,95 pp. i prowizją 1,95 proc.

Dostępne są również odmiany kredytu ze stałym oprocentowaniem przez pierwszych 5 lat spłaty zobowiązania.

Stawki poszły w górę w porównaniu z poprzednią edycją promocji. W wariancie „Łatwy start” marża jest obecnie wyższa o 0,11 pp. W wariancie „Lekka rata” wzrosła stawka prowizji (o 0,1 pp.) i marży (również o 0,1 pp.).

Listopadowe promocje w innych bankach

Akcje promocyjne kredytów hipotecznych prowadzi obecnie kilka instytucji. Znajdziemy wśród nich Pekao Bank Hipoteczny (do końca miesiąca), Bank Pekao (do końca listopada), mBank (termin zakończenia – 26 listopada) oraz Bank BPS.

Zestawienie ofert promocyjnych w kredytach hipotecznych przedstawiliśmy w listopadowym przeglądzie rynku.

MK

Źródło:
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Mieszkanie na kredyt

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki