Wpłaty na konto WOŚP bez opłat i prowizji w PKO BP

Od 9 stycznia do 31 marca 2011 roku PKO Bank Polski nie pobiera prowizji i opłat od wpłat gotówkowych i przelewów na rachunek WOŚP, która od lat wspiera diagnostykę i leczenie dzieci.


Z opłat i prowizji zwolnione są wpłaty gotówkowe i przelewy dokonane w oddziałach i agencjach banku oraz przelewy wykonane poprzez kanały zdalne tj. Internet i telefon, a także przelewy z kont Inteligo. Zwolnienie dotyczy klientów indywidualnych, małych i średnich firm, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów oraz wspólnot mieszkaniowych, którzy mogą wesprzeć Fundację dokonując wpłat lub przelewu na rachunek:

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

ul. Niedźwiedzia 2 A, 02-737 Warszawa

PEKAO S.A. VIII O/Warszawa

67 1240 1112 1111 0010 3550 5911


 PKO Bank Polski jest instytucją społecznie odpowiedzialną od wielu lat wspierającą działalność fundacji oraz organizacji charytatywnych niosących pomoc potrzebującym. Najważniejszym wydarzeniem ostatnich miesięcy była inauguracja funkcjonowania Fundacji PKO Banku Polskiego. Istotnymi wyrazami aktywności Banku na polu działalności społecznej były również: zbiórka publiczna na rzecz powodzian, w której zgromadzono łącznie 117 249,44 zł; Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa, w ramach której w 12 miastach w Polsce prawie 600 osób oddało blisko 270 litrów krwi oraz Integracyjne Spotkania Mikołajkowe, które odbyły się w 26 miastach w sumie dla ponad 7 tys. dzieci, w tym podopiecznych z domów dziecka, PCK, fundacji, domów pomocy społecznej i TPD./ PKO Bank Polski
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl