Wizz Air likwiduje kilkanaście połączeń z Polski

Wizz Air likwiduje kilkanaście połączeń lotów z Polski. W ramach optymalizacji siatki połączeń przewoźnik tnie połączenia z Warszawy, Katowic i Wrocławia - linie lotnicze podały, że wynika to z oceny wydajności tras oraz zapotrzebowania rynku. 

(Wizzair.com)

– Wizz Air stale monitoruje ruch na wszystkich trasach, aby oferować jak najniższe ceny swoich najpopularniejszych usług. Powszechną praktyką w branży lotniczej są zmiany częstotliwości lotów w zależności od sezonu oraz zainteresowania poszczególnymi trasami – podał przewoźnik w komunikacie przesłanym redakcji Bankier.pl 

Zmiany dotyczą sezonowości niektórych połączeń – część z nich będzie obsługiwana jedynie w sezonie letnim.

Dotyczy to następujących tras:

  • z Warszawy do: Billund, Bari, Bazylei, Lizbony, Nicei, Porto
  • z Katowic do: Bolonii, Glasgow, Agadiru, na Teneryfę
  • z Wrocławia do Agadiru. 

Spółka potwierdza, że nadal pozostaje zaangażowana w działalność w Polsce, a pasażerowie, których loty zostały odwołane, są poinformowani o zmianach. 

– Pasażerowie, których dotyczą te zmiany są o nich informowani i mogą skorzystać z innych połączeń, otrzymać zwrot kosztów lub 120% wartości rezerwacji na konto WIZZ. Wizz Air obsługując 160 tras do 30 krajów w siatce połączeń z Polski, wprowadzając w tym roku 21 nowych tras pozostaje zaangażowany w działalność na rynku w Polsce – podaje biuro prasowe Wizz Air. 

WSZ

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj