"Witaj nowy" - Samsung dopłaci do 400 zł za stary telefon

Samsung po raz kolejny ruszył z promocją "Witaj nowy", w której dopłaci swoim klientom nawet 400 zł za sprzedaż starego smartfona. Z oferty skorzystać mogą ci, którzy zdecydują się na zakup najnowszych modeli producenta.

(fot. Brendan McDermid / Reuters)

W poprzedniej edycji bon opiewał na kwotę 250 zł. Teraz Samsung oferuje nawet do 400 zł za pozbycie się starego telefonu i wymianę go na nowy. Większa kwota trafi do tych klientów, którzy zdecydują się na zakup najnowszych produktów producenta: Galaxy S9 oraz Galaxy S9+. Pozostali, którzy wybiorą wersję Galaxy A8, S8, S8+ oraz Note 8, otrzymają - jak poprzednio - 250 zł.

Jak zdobyć voucher zwiększający wycenę smartfona? Należy skorzystać z aplikacji Samsung Members. Pieniądze za stary telefon można uzyskać dopiero po odebraniu smartfona i dokonaniu ponownej wyceny na miejscu. Dużym ułatwieniem jest to, że stare urządzenie zbierze od klienta kurier (bez dodatkowych opłat) w podanym przez niego terminie. Po tym zostaną one przelane na podane przez użytkownika konto. Samsung podaje, że może być to nawet 2000 zł zwrotu.

Oferta obowiązuje od 14 maja do 15 lipca 2018 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery i przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Z całym regulaminem promocji można zapoznać się tu.

DU

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 19 skaurus

Idealny przykład do czego prowadzi nadmierny konsumpcjonizm.

! Odpowiedz