Wielkanocne przerwy w bankach

Nadchodząca przerwa świąteczna nie ominie również niektórych usług bankowości. Użytkownicy będą mieli problemy z dostępem do konta czy wykonaniem natychmiastowych przelewów. Inaczej będą również funkcjonowały call center.

(fot. lucadp / YAY Foto)

Przerwa w Banku Pocztowym i EnveloBanku

- Informujemy, że Infolinia Banku w dniu 19 kwietnia 2019 r. dostępna jest do godziny 22:00, w dniu 20 kwietnia nasi Konsultanci są do Państwa dyspozycji od godziny 8:00 do godziny 22:00. W dniu 21 kwietnia Infolinia Banku jest nieczynna.  Dnia 22 kwietnia Infolinia Banku będzie czynna od godziny 22:00 - poinformował Bank Pocztowy w wiadomości na stronie internetowej. 

Bank Pocztowy i EnveloBank ogłosiły przerwę związaną z pracami modernizacyjnymi w dniu 25.04.2019 (czwartek) od godziny 22:00 do godziny 23:30. "W tym czasie płatności kartą oraz wypłaty z bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń. Infolinia będzie dostępna tylko w trybie informacyjnym" podaje bank w komunikacie. 

Obsługa Call Center w BOŚ Banku 

BOŚ Bank podał, że w sobotę 20 kwietnia obsługa Call Center będzie dostępna jedynie do godziny 13:00. Natomiast obsługa dyspozycji bankowych (zastrzeżenia/blokady karty itp.) oraz transakcji w bankowości internetowej, prowadzona będzie tak jak w godzinach nocnych i świątecznych.

Przerwa w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląskim zapowiedział również przerwę w tygodniu po świętach. W nocy z 23 na 24 kwietnia od 1:00 do 5:00 nastąpi przerwa techniczna, podczas której nie będzie można wykonywać przelewów natychmiastowych Express Elixir. 

Godziny pracy Biura Maklerskiego Alior Banku 

Alior Bank przypomniał, że w związku z okresem Świąt Wielkiej Nocy 18 kwietnia oraz 22 kwietnia będą dniami bez sesji giełdowej, co oznacza, że aplikacje do obsługi notowań giełdowych będą w tych dniach niedostępne. 

Infolinia Biura Maklerskiego natomiast będzie dostępna pod numerem 19 503 i pracuje bez zmian –  od niedzieli od godz. 23:00 do piątku do godz. 23:00.

WS

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne