REKLAMA

Więcej miału węglowego z PGG. Będą dodatkowe sesje zakupowe w e-sklepie

2022-09-29 16:38
publikacja
2022-09-29 16:38

Polska Grupa Górnicza (PGG) uruchomi w swoim sklepie internetowym nowe, dodatkowe sesje zakupowe - w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16. Oferowane będą wtedy wyłącznie miały węglowe - nie tylko luzem, ale też w jednotonowych opakowaniach typu big-bag.

Więcej miału węglowego z PGG. Będą dodatkowe sesje zakupowe w e-sklepie
Więcej miału węglowego z PGG. Będą dodatkowe sesje zakupowe w e-sklepie
fot. KWS / / Bankier.pl

„Sprzedaż miałów jest dopełnieniem i rozszerzeniem oferty e-sklepu pod względem towarowym, jak i organizacyjnym w warunkach wyjątkowego kryzysu i deficytu paliw” - zaznacza PGG w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej.

„Aby nie blokować niepotrzebnie ruchu klientów kupujących przez internet typowe sortymenty węgla we wtorki i czwartki, odrębne sesje zakupowe stworzono dla tych gospodarstw domowych, które mają techniczną możliwość spalania miałów i chcą się zaopatrzyć w ten sortyment węgla opałowego” - wyjaśnili przedstawiciele spółki. Ich zdaniem PGG oferuje "wyselekcjonowane miały węglowe, które nadają się do zużycia jako opał dla gospodarstw domowych".

Miały węglowe w poniedziałki, środy i piątki będzie można kupić wyłącznie z opcją dostawy do składów kwalifikowanych dostawców węgla, które przewożą surowiec kupiony przez klientów w sklepie internetowym do składów zlokalizowanych w rejonie miejsca zamieszkania nabywców i wydają go finalnym odbiorcom. Ułatwia to klientom odbiór zamówionego towaru bez konieczności samodzielnego organizowania transportu węgla ze śląskich kopalń.(PAP)

autor: Krzysztof Konopka

kon/ pad/

Źródło:PAP
Tematy
Tanie konto dla firmy z lokatą. Najlepsze oferty dla przedsiębiorców

Tanie konto dla firmy z lokatą. Najlepsze oferty dla przedsiębiorców

Komentarze (4)

dodaj komentarz
arzab
Chodzi o ten sam miał, którego używanie jeszcze niedawno było zakazane ? Wtedy był szkodliwy, wręcz rakotwórczy, a teraz nastąpiła jego cudowna przemiana ? Jeszcze ktoś będzie zaprzeczał, że rządzący nami manipulują w zależności od potrzeb ( przy okazji mając w głębokiej pogardzie zdrowie obywateli i ochronę klimatu ) ?
polonu
Sesje zdjęciowe , prezes PGG , słyszeliście ten wywiad w tv to jest prezes , święta panienko . Średnia cena importowanego z Rosji węgla w 2021 r. wyniosła 351,80 zł/t,dane GUS , groszek wysokoenergetyczny . transport bliski lądowy jest tutaj jeszcze coś więcej do komentowania trzeba prezesów , wywiadów Morawieckich ,dodatków , tarcz Sesje zdjęciowe , prezes PGG , słyszeliście ten wywiad w tv to jest prezes , święta panienko . Średnia cena importowanego z Rosji węgla w 2021 r. wyniosła 351,80 zł/t,dane GUS , groszek wysokoenergetyczny . transport bliski lądowy jest tutaj jeszcze coś więcej do komentowania trzeba prezesów , wywiadów Morawieckich ,dodatków , tarcz . Ameryka prowadzi wojnę na terenie Ukrainy ale co Polska tam robi , Sprawa Rosji Ameryki ,Ukrainy .jakie korzyści ma polskie społeczeństwo , oprócz nędzy i długów . Polska powinna zachować pełną neutralność w tej sprawie biją się dwa buldogi , co tam kundelek robi , czyj ten kundelek jest , co urwał się ze smyczy .
zoomek
Teraz pora na sesje - najlepiej licytacje chrustu. XXI wiek!
tatatam
Ten sklep to fikcja. Nie ma możliwości się zalogować a tym bardziej cokolwiek kupić.

Powiązane: Ogrzewanie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki