Weekendowe przerwy w kilku bankach

Kilka instytucji zapowiedziało przerwy techniczne w najbliższych dniach. Na utrudnienia w korzystaniu z bankowości elektronicznej muszą przygotować się klienci m.in. Banku Zachodniego WBK, Raiffeisen Polbanku oraz Getin Banku.

Bankowość internetowa i mobilna w Banku Zachodnim WBK będzie niedostępna w sobotę 5 sierpnia. Przerwa konserwacyjna będzie miała miejsce w godzinach od 0:00 do 12:00. W tym czasie karty płatnicze będą działać bez zakłóceń.

Weekendowe przerwy w najbliższych dniach nie będą dotyczyć obsługi kart
Weekendowe przerwy w najbliższych dniach nie będą dotyczyć obsługi kart (fot. lucadp / YAY Foto)

Również w sobotę z utrudnieniami powinni liczyć się inwestorzy korzystający z systemu eMakler w mBanku. Tryb online eMaklera będzie niedostępny w godzinach 9:00-15:00, nie będzie możliwe m.in. składanie zleceń.

W Raiffeisen Polbanku w dniach 4-5 sierpnia w godz. od 23:30 (piątek) do 5:00 (sobota) będą niedostępne następujące aplikacje i systemy bankowe: R-Online, R-Online Biznes, R-Investment, Mobilny Bank, Mobilny Portfel, Wideo Doradca, Multicash.

W Getin Banku w związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z 4 na 5 sierpnia od godziny 23:00 do godziny 8:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. 
Karty płatnicze pozostaną aktywne i będzie można nimi dokonywać transakcji. 

W Banku BGŻ BNP Paribas szykuje się przerwa w dostępie do systemów bankowości internetowej oraz mobilnej Pl@Net i BiznesPl@net. Od godz. 23:00 (w piątek) do godziny 1:00 (w sobotę 6 sierpnia) bankowość internetowa i mobilna będą niedostępne. W tym czasie będzie można korzystać z kart i bankomatów banku.

MK

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl