W których bankach przerwy w ten weekend?

Po burzliwym tygodniu w bankach zapowiada się względnie spokojny weekend, jeśli chodzi o zaplanowane przerwy techniczne. 

W tygodniu z niezapowiedzianymi przerwami musieli się zmierzyć klienci mBanku i Alior Banku, którzy na kilka godzin utracili możliwość korzystania z bankowości internetowej i mobilnej. 

Na nadchodzący weekend, 27-29 września, jak dotąd prace serwisowe zapowiedzieli: Bank BPS, ING Bank Śląski i Pekao SA. 

(fot. lucadp / YAY Foto)

Przerwa techniczna w Domie Maklerskim Pekao 

Bank poinformował klientów, że w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi 28 września w godzinach 1.00 – 18.00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler oraz tymczasowe przerwy w dostępie do ww. serwisu. 

Niedostępność modułu Makler w ING Banku Śląskim 

Również ING będzie przeprowadzał prace technologiczno serwisowe. W związku z czym w godzinach od 8:00 do 20:00 niedostępne będą: moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

 

Prace serwisowe w BPS

BPS podał w komunikacie dla klientów, że od 27 września od godziny 21:00 do 28 września do godziny 2:00 z powodu prac serwisowych, system bankowości internetowej będzie niedostępny. Natomaist od dnia 27 września od godz. 22:00 do 29 września 2019 r. do godz. 23:00, bank nie będzie uczestniczył w rozliczeniach natychmiastowych Express Elixir.

WS

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne