Weekendowe przerwy w bankach

Przed nami weekend przerw technicznych. Jak dotąd zapowiedziały się następujące banki: BGŻ BNP Paribas, Bank Pekao, eurobank, Deutsche Bank czy w PKO BP. Niedostępne będą bankomaty, karty, bankowość internetowa i mobilna. 

(fot. lucadp / YAY Foto)

Przerwa techniczna w BGŻ BNP Paribas 

Już w piątek klienci BGŻ BNP Paribas będą musieli zmagać się z problemami w dostępności do usług. Bank poinformował, że od 12.10.2018 r. (piątek) godz. 22:00 do 13.10.2018 (sobota) godz. 10:00 systemy bankowości internetowej i mobilnej Pl@net, BiznesPl@net, Mobile Pl@net, GoMobile będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe. Bank zapewnia, że operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń.

Przerwa techniczna w eurobanku 

eurobank przekazał klientom informację na swojej stronie internetowej, że w nocy z 12 na 13 października 2018 (noc z piątku na sobotę) oraz w nocy z 13 na 14 października 2018 (noc z soboty na niedzielę), w godzinach 23:00 - 07:00, będą trwały prace modernizacyjne. W tym czasie mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostępie do serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej. 

Przerwa techniczna w Pekao24Makler 

Pekao przekazało informację o tym, że związku z zaplanowanymi pracami od 13.10 od godziny 6.00 do 14.10 do godziny 16.00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler. 

Przerwa w Deutsche Banku 

Bank podał, że w związku z prowadzonymi pracami serwisowymi systemy db easyNET i db powerNET, a także szybkie płatności internetowe będą niedostępne 13.09.2018 r. (sobota) od godz. 00:00 do 18:00. Z usług Teleserwisu będzie można korzystać w ograniczonym zakresie. 


"W podanym terminie mogą występować utrudnienia przy realizacji niektórych transakcji za pomocą kart płatniczych. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Teleserwisem pod numerami telefonu: 801 18 18 18, +48 12 625 80 00 lub +48 500 919 000" czytamy w komunikacie dla klientów. 

Przerwa w PKO BP 

- Informujemy, że w związku z planowanymi pracami informatycznymi w niedzielę 14 października od godz. 01:00 do godz. 05:30 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”.
W czasie przerwy działanie aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych. Wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, powinny działać bez zakłóceń - podał bank w komunikacie dla klientów na swojej stronie internetowej. 

Dodatkowo w tym samym czasie nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego Inteligo oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z Inteligo”.

"W czasie przerwy działanie aplikacji IKO połączonej z kontem Inteligo zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych.
Wszystkie karty powinny działać bez zakłóceń" - podsumowuje bank. 

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim 

Jak czytamy w komunikacie Banku Śląskiego, nocy z niedzieli na poniedziałek 14/15 października od godz. 00:00 do 05:30 bank planuje prace serwisowe, które usprawnią działanie usług w przyszłości.

Wystąpią utrudnienia w korzystaniu z:

  • wpłatomatów,
  • systemu bankowości internetowej Moje ING oraz jego wersji mobilnej 
  • płatności BLIK, 
  • systemu ING CardsOnLine,
  • płatności w sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych za pomocą Płać z ING,
  • przelewów ekspresowych,
  • kantoru,
  • modułu makler w systemie bankowości internetowej Moje ING.

Przerwa w Santanderze 

Z powodu prac konserwacyjnych 13.10.2018 w godzinach 0.00 – 11.00 klienci Santandera (byłego Banku Zachodniego WBK) nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej. Bank przeprasza za utrudnienia.

WS

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 3 open_mind

Chodzą słuchy że w następnych 48 godzinach może nastąpić globalny blackoutach internetu. Zobaczymy. I gdyby to nastąpiło, co zrobimy ? Takie to nasze internet-owanie silne, i całe waluty elektroniczne. Na pewno coś takiego nam zafundują kiedyś abyśmy się odkleili od Bitcoinów.

! Odpowiedz