Weekendowe przerwy w 4 bankach

Na nadchodzący weekend cztery banki zaplanowały przerwy techniczne - Raiffeisen Polbank, ING Bank Śląski, Volkswagen Bank Polska oraz PKO BP. Utrudnienia występować będą przede wszystkim w nocy z 4 na 5 listopada. 

(fot. lucadp / YAY Foto)

Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank podał, że prace techniczne planuje w dniach 4 i 5 listopada 2017 roku i w godzinach:

  • 03:00-00:06 usługa 3D-Secure będzie niedostępna i we wskazanych godzinach nie będzie możliwości dokonania transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure;

  • 06:00-08:30 wystąpi brak możliwości dokonywania transakcji wymagających autoryzacji hasłem 3D-Secure kartami zarejestrowanymi w tym czasie w usłudze.

W sobotę natomiast w godzinach od 6:00 do 7:00 oraz w niedzielę w godzinach 00:00-02:00 oraz 6:00-7:00 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w autoryzacji transakcji 3DSecure. 

ING Bank Śląski 

W nocy z soboty na niedzielę z 4 na 5 listopada między północą a 5 rano mogą wystąpić utrudnienia w bankomatach i wpłatomatach, systemu bankowości internetowej Moje ING, ING Business i ING CardsOnLine, płatności BLIK oraz NFC, płatności Mastercard w telefonie, systemu rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir, przelewów z kart kredytowych.

W tym czasie mogą również wystąpić problemy z realizacją płatności kartami, a także niemożliwe będzie aktywowanie kart i nadawanie im PIN. Bank podpowiada, że w przypadku gdy klient będzie potrzebował gotówki, może bezpłatnie wypłacić ją wcześniej w bankomacie ING lub sieci Planet Cash, a także w punktach handlowo-usługowych przez tzw. Cashback (usługa dostępna w wybranych sklepach i na stacjach benzynowych).

Volkswagen Bank Polska

Klienci Volkswagen Bank Polska muszą mieć na uwadze prace techniczne, które zostały zaplanowane w następujących terminach: 

  • 4 listopada w godzinach 00:00 – 07:00

  • 5 listopada w godzinach 03:00- 06:00.

W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w realizacji transakcji internetowych z zabezpieczeniem 3D Secure, dokonywanych przy użyciu kart płatniczych Visa Volkswagen Bank.

PKO BP

W niedzielę 5 listopada od godziny 00:30 do godziny 4:30 klienci nie będą mogli zrealizować transakcji za pomocą IKO w bankomatach i punktach handlowo-usługowych. Niemożliwe będzie również wykonywanie przelewów międzybankowych na numer telefonu oraz realizowanie płatności w sklepach internetowych przez usługę "Płacę z iPKO" potwierdzanych BLIK-iem. 

Bank podaje, że wszystkie karty płatnicze PKO Banku Polskiego będą obsługiwane bez zakłóceń, zarówno w zakresie płatności w sklepach, jak i wypłat z bankomatów.

WSZ

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 3 open_mind

Chyba w końcu banki pójdą na całość i znajdziemy taki komunikat ”Error 404 Bank not found – w razie wątpliwości zgłoś się do administratora a wyjaśni tobie procedurę postępowania – zresztą to i tak były pieniądze oparte na długu więc czuj się że zarobiłeś.”. Gdyby takie „manewry” robili w USA to już świat by opanowała panika na całego.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz