Weekendowe przerwy techniczne w bankach

W ten weekend spokojnie - przerwy w funkcjonowaniu niektórych usług zapowiedziały cztery banki. W cotygodniowym zestawieniu przerw technicznych Bankier.pl sprawdzamy, w których instytucjach klienci mogą spodziewać się utrudnień.

(fot. lucadp / Shutterstock)

Osoby posiadające konto w ING Banku Śląskim powinny liczyć się z problemami z wpłatą i wpłatą Blik w urządzeniach ING oraz sieci Planet Cash. Utrudnienia przewidywane są w nocy, 2 grudnia, od północy do godziny 3:00.

Dodatkowo w sobotę, 30 listopada br., od godziny 9:00 do godziny 14:00 niedostępny był moduł Makler oraz aplikacja ING Makler Mobile w związku z przeprowadzaniem prac serwisowych. 

Klienci Banku Polskiej Spółdzielczości mogli spodziewać się utrudnień w nocy z 30 listopada na 1 grudnia br. od godziny 23:00 do 1:00. W tym czasie niedostępny był system bankowości elektronicznej.

Większych utrudnień w trakcie weekendu mogli spodziewać się klienci Nest Banku. W nocy z 29 na 30 listopada od godziny 22:30 do godziny 2:30 niedostępna była bankowość internetowa. Aplikacja mobilna działała  w trybie przyjmowania zleceń, które zostały zrealizowane po zakończeniu przerwy. Podczas trwania prac systemowych klienci banku nie mogli zrealizować przelewów natychmiastowych, doładować telefonów komórkowych, zasilić rachunków, do których została wydana karta debetowa oraz kredytowa. Niedostępne były również operacje na saszetkach (zasilenie, zmiana kwoty, usunięcie saszetki) oraz płatności za zakupy internetowe przez NestPrzelew. Niemożliwe było otworzenie nowego konta oraz złożenie wniosku o kredyt czy wydanie karty.

Nie zapowiadano natomiast utrudnień przy wykonywaniu transakcji przy użyciu kart. 

System maklerski w Alior Banku 29 listopada br. (piątek) od godziny 21:00 do godziny 22:00 był niedostępny. Pozostałe usługi klienci banku mogli wykonywać bez utrudnień.

DF

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne