Weekendowe przerwy techniczne w bankach

Pięć banków zapowiedziało przerwę w ten weekend. Utrudnienia będą dotyczyły braku dostępu do bankomatów, płatności Blikiem czy wykonywania przelewów. 

(fot. lucadp / YAY Foto)

Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK podał, że z powodu prac konserwacyjnych w niedzielę ósmego października w godzinach 0:00-6:00 transakcje złożone w tym czasie zostaną zrealizowane dopiero po godzinie 6:00.  Niemożliwe będzie również dokonywanie płatności w sklepach internetowych oraz korzystanie z Blika. 

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę od godziny 0:00 do 5:00 będą przeprowadzone prace serwisowe. Klienci nie będą mogli skorzystać z bankomatów, wpłatomatów, a także opłatomatów. 

PKO Bank Polski i Inteligo

Klienci PKO Banku Polskiego w sobotę 7 października od godz. 01:00 do godz. 06:00 nie będą mogli skorzystać z zakładki karty, a w niedzielę 8 października od godziny 03:00 do 04.00 - z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych „Płacę z iPKO”. W czasie trwania przerwy transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostaną ograniczone do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych. Bank podaje, że wszystkie karty płatnicze PKO Banku Polskiego będą obsługiwane bez zakłóceń, zarówno w zakresie płatności w sklepach, jak i wypłat z bankomatów.

Klienci Inteligo również będą musieli mieć na uwadze przerwy w dostępności do serwisu transakcyjnego i niektórych funkcjonalności bankowości internetowej. W związku z przerwą techniczną bank podaje, że:

  • w sobotę 7 października od godz. 01:00 do godz. 06:00 nie będzie działała zakładka karty,
  • w niedzielę 8 października od godziny 03:00 do 04.00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu transakcyjnego Inteligo oraz z płatności w sklepach internetowych „Płacę z Inteligo”. W czasie trwania przerwy transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji IKO połączonej z kontem Inteligo zostaną ograniczone do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych.

Credit Agricole

Użytkownicy bankowości elektronicznej CA24 nie będą mogli z niej skorzystać od godziny 21:00 w sobotę do godziny 12:00 w niedzielę, 8 października. Bank prosi w komunikacie o wykonanie planowanych płatności i przelewów we wcześniejszym terminie lub przełożenie ich realizacji na czas po zakończeniu przerwy.

eurobank 

Bank przekazał informację, że w nocy z piątku na sobotę w godzinach 23:35-3:00 będą trwały prace modernizacyjne. W tym czasie nie będzie można korzystać z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej. 

WSZ

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl