We wrześniu utrudnienia na przejściach granicznych z Rosją

Między 10 a 19 września, podróżni muszą spodziewać się czasowych utrudnień na polsko-rosyjskich drogowych przejściach granicznych z obwodem kaliningradzkim - zapowiedziała w piątek warmińsko-mazurska Straż Graniczna.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka warmińsko-mazurskiego oddziału SG kpt. Mirosława Aleksandrowicz, w tych dniach, na poszczególnych drogowych przejściach granicznych z obwodem kaliningradzkim będzie czasowo wstrzymana odprawa osób i pojazdów. Jest to związane z planowanym remontem sieci energetycznej po stronie rosyjskiej.

Zgodnie z zapowiedzią, odprawy będą wstrzymane w godzinach 9-13, w następujących terminach: 10 września - na przejściu Gusiew-Gołdap, 16 września - na przejściu Mamonowo-Gronowo, 17 września - na przejściu Mamonowo-Grzechotki i 19 września - na przejściu Bagrationowsk-Bezledy.

"W dniu, w którym odprawa zostanie czasowo wstrzymana na jednym z tych przejść granicznych, na wszystkich pozostałych przejściach z obwodem kaliningradzkim odprawy będą odbywać się normalnie" - dodała kpt. Aleksandrowicz.

Straż Graniczna zwróciła się z prośbą do podróżnych, aby uwzględnili te informacje przy planowaniu podróży przez polsko-rosyjskie przejścia graniczne.

autor: Marcin Boguszewski

Źródło: PAP
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,5% X 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VIII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 084,56 zł IX 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,5% X 2019

Znajdź profil